Koçtaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türkiye’nin en büyük ve en popüler yapı marketi olan Koçtaş’ın çağrı merkezi olan Koçtaş Çağrı Merkezi 1955 yılından bu yana hizmet veren şirkete herhangi bir sorun anında ulaşabileceğiniz kanallardır.

Koçtaş Çağrı Merkezi

Türkiye’nin en büyük ve en popüler yapı marketi Koçtaş, 1955 yılından bu yana hem kurumsal hem de bireysel yapı sektörüne ekipman ve malzeme sağlıyor. Yüz binlerce farklı ürün çeşitliliğiyle Türkiye’nin her bölgesindeki mağazalarıyla yapı sektöründe ihtiyaç duyulan her konuda ürün desteği sağlıyor.

24 Mayıs 1996’da perakende satışlarına başlayan Koçtaş yapı market, 2000 yılında B&Q şirketinin bünyesinde yer alan Kingfisher Grubu ile ortaklık gerçekleştirdi. Bu ortaklığıyla birlikte uluslararası yapı ürünleri teknolojisini satış hizmetleri deneyimini Türkiye genelindeki mağazalarıyla müşterilerine sunmaya başladı. Zengin ürün yelpazesi, gelişmiş ve yaygın mağazacılık yapısı ve kaliteli ürün grupları ile hem bireysel hem de kurumsal yelpazede en çok tercih edilen yapı marketlerden birisidir.

koctas-cagri-merkezi
koctas-cagri-merkezi

Koçtaş mağazalarında yapılan alışveriş işlemlerindeki sorunlara çözüm için ya da ürünleri veya kampanyaları hakkında bilgi almak için Koçtaş 444 lü müşteri hizmetleri numarası olan 0850 209 50 50 numarası aranabiliyor.

Koçtaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 209 50 50

Koçtaş Genel Müdürlük Adresi
Taşdelen Mahallesi, Sırrı Çelik Bulvarı No:5
34788 Çekmeköy – İSTANBUL

Koçtaş Faks Numarası
0216 484 43 13

Sinbo Çağrı Merkezi bağlantısından ise Sinbo şirketinin Çağrı Merkezine ulaşabilirsiniz.

Koçtaş çağrı merkezi ve iletişim bilgileri ayrıca ulaşabileceğiniz diğer aranma terimleri şu şekildedir; telefon no, irtibat tel, canlı destek, müşteri temsilcisi, şikayet hattı, 0850 li telefon numarası, whatsapp hattı.

“Koçtaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası” üzerine 5 yorum

 1. Kurumsal firma olduğunu iddia edip aldığım ürünlerin geciktiği halde aranmamak ve müşteri temsilcilerini aradım ve ürünün nerde olduğunu göremediğini ve bana lojistik firmasını arayıp nerde olduğunu sormamı söylüyör (çok komik)kendilerinin yapması gereken konuları gayet sıradan bişeymiş gibi söylemeleri (sanki ben ürünü başka biyerden almışım gibi )
  Aslında durumun Özeti bu tarz firmalardan değilde sokağında veya mahallendeki mağazalardan yapmak daha mantıklı
  En azından muattab bulabilirsin karşında bi ürünü 15 gün beklemek zorunda kalmazsın

  Cevapla
 2. on-line ismarladigim ürünler paketten tamamen farkli ürünler çıktı. telefonlarima cevap alamadim.cevap bekliyorum

  Cevapla
 3. Emin polyester
  Firma Adiyla bilecikte polyester saksi ve obje dokum yapmaktayim konuyla ilgili gorusmek istiyorum objelerimi saksilarimi cicekli Veya ciceksiz gostermek istiyorum
  Reyhan vural
  Kadin girisimci
  05325519770

  Cevapla
 4. 13.01.2020 tarihinde İnternetten Doğal Gaz Set Üstü bir ocağı teslim aldım. Taşıyıcı Kargoda herhangi bir hasar olup olmadığını öğrenmek için Koliyi açtım, her hangi bir hasar ve noksanlık yoktu. Kurulum için Yetkili Servis KUMTELİ aradım. Yetkili servis 50TL ücret karşılığında gelip ocağı doğal gaza bağlayacaklarını söylediler. Ben bunu kabul etmedim, serviste gelmedi. Bir kendim kursam GARANTİ dışında kalacağından, SET ÜSTÜ (1007646710) iade etmek istiyorum. Bilgilerinize …

  Cevapla
Yorum yapın