Kızılay Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kızılay 1868 tarihinden bu yana hizmetlerine devam etmiştir. Kurulduğu zamandan bu yana hizmetlerine devam etmiştir. 1868 yılından bu yana Kızılay adı altında birçok hizmet yapmıştır. Eski yıllardan bu yana hayır kurumu olarak çalışmalarına devam etmiştir. Türk Kızılay adı altında hayır işlemleri yapan Kızılay kurulduğu tarihlerden bu yana hizmetlerine devam etmiştir. Kızılay adı altında paralı ya da gönüllü çalışanları bulunmaktadır. Yoğun olarak gönüllü çalışanları bulunmaktadır. Kızılay firması yardım etmek amacıyla birçok kurum ve kuruluşu bir arada sunan bir firma olmuştur. Kırmızı hilal logosu ile herkesin dikkatini çeken Kızılay, tüm ihtiyaç sahiplerini tespit eder ve tüm ihtiyaç sahiplerine yardımlar yapar. Diğer yandan kurduğu çadırlar ve binalar ile kan toplayarak hastanelerdeki kan ihtiyacı olan kişilere kan takviyesi yapar. Kan ihtiyacı olan birçok kurum ile irtibat halindedir. ‘Yeter ki inan buna.’ sloganı ile dikkat çekmeye devam etmektedir. Yıllardır devam eden hizmetleri ile herkesin ilgisini çeken bir isim olmuştur.

Kızılay Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kızılay markası ile ilgili birçok probleminiz için Kızılay çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca hizmet alabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız için ve kan ihtiyaçlarınız için Kızılay müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca hizmet alabilirsiniz. Tüm hizmetler hakkında bilgi sahibi olmak için Kızılay müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz.

168

Kızılay Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Kızılay kurumu hakkında tüm bilmek istedikleriniz için Kızılay müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca hizmet alabilirsiniz. Tüm soru, öneri, istek ve şikayetleriniz için Kızılay iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Tüm bilgiler için kolayca hizmet alabilirsiniz.

0312 430 23 00

 

“Kızılay Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası” üzerine 8 yorum
 1. SAKARYA ÇUKURAHMEDİYE mah.101 market çalışanları kasaya bakmıyorlar içerde oynaşmakdan bizde uyardık lütfen kasaya geldi bi suratla baktı bende neden böyle yapıyorsunuz dedim bana eleman o zaman git başka yerden alışveriş yap dedi bende kozdum üzerine yürüdüm bi dünya olay oldu defalarca yazmama telefon etmeme rağmen mağazadan alışverişi kestim benim gibi bi sürü komşularımda şikayetçi Kişiler resmen kendi mağazaları gibi davranıyorlar lakayt fotolarını dahi çektim size atabilirim telefon ellerinde içerde müşteriler sırada kasa bi tane açık müşterilerin elleri dolu bekliyorlar tam bir rezalet daha önce böyle değildi ama bu son gelen elemanlar çok kötü lütfen ilgilenirseniz sevinirim

  Cevapla
 2. Ben Yaşar Tozak 7 ay önce beş siparişim vardi gelmedi bara iyadeside olmadı ne olacak yokmu yardımcı olacak yoksa AliExpress dolandırdımı bizi bu ne iş cevap verin

  Cevapla
 3. Merhabalar XİOAMİ NOT 8 PRO KULLANİYORUM
  TELEFONUMDA SYSTEM LAUNCHER UYGULAMASİNİ YANLIŞLIKLA SİLDİM VE TEKRAR AKTİF HALE GETİREMİYORİM BİLEN ACİLEN YARDİM EDERSE ÇOK MUTLU OLURUM.

  Cevapla
Yorum yapın