Kitapyurdu Çağrı Merkezi Numarası

Kitapyurdu Çağrı Merkezi Numarası şirketin müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına hizmet verdiği çağrı merkezinin numarasıdır. 1985 senesinden beri hizmet vermekte olan Kitapyurdu, uzun yıllardır alanında büyük projelere imza atmış ve hala atmaya devam etmektedir.

Kitapyurdu Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Repar Tanıtım İletişim Matbaacılık Ltd. Şti. tarafından kurulan Kitapyurdu günümüzde internet sitesi üzerinden satış gerçekleştirmekte olan bir ticaret sitesidir. Kitapseverler kitaplarını rahat bir şekilde bulabilsin ve satın alabilsin diye kurulan Kitapyurdu sitesini her gün yüz binlerce insan ziyaret etmektedir. Oldukça popüler bir site olan Kitapyurdu’nda edebiyat, eğitim, resim, kültür, müzik, sosyoloji, spor, ekonomi, eğlence, felsefe, din, ders kitabı, siyaset, sağlık, psikoloji ve daha birçok kategoriye ait olan kitapları bulabilir ve tek bir tıkla satın alabilirsiniz. Aynı zamanda müzik, film, oyun, poster, cd, aksesuar gibi ürünlerin satışını da gerçekleştiren Kitapyurdu sitesi belli aralıklarla ziyaretçileri için kampanyalar düzenlemekte ve onlara ekonomik olarak da yardımda bulunmaktadır. Kitapyurdu hakkında merak ettikleriniz için Kitapyurdu çağrı merkezini arayabilirsiniz.

7/24 kitap, müzik, film satın alabileceğiniz bir platform olan Kitapyurdu müşterileri ile daha iyi bir iletişim kurabilmek ve onların sorunlarına çözüm bulabilmek için Kitapyurdu müşteri hizmetleri numarası ile hizmet vermektedir. Kitapyurdu iletişim numarasını arayarak firmanın müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir ve Kitapyurdu hakkında şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Ayrıca kargonuzun nerede olduğunu ve ödeme ile ilgili çıkan sorunlarınız için de Kitapyurdu telefon numarasını arayabilirsiniz.

İnternet Siteleri kategorimizde benzer içerikleri bulabilirsiniz.

Kitapyurdu Çağrı Merkezi Telefonu

0212 519 87 20

Kitapyurdu İletişim E-Posta Adresi

Kitapyurdu İletişim Formu

Yorum yapın