Kitapyurdu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
729

1985 senesinden beri hizmet vermekte olan Kitapyurdu, uzun yıllardır alanında büyük projelere imza atmış ve hala atmaya devam etmektedir. Repar Tanıtım İletişim Matbaacılık Ltd. Şti. tarafından kurulan Kitapyurdu günümüzde internet sitesi üzerinden satış gerçekleştirmekte olan bir ticaret sitesidir. Kitapseverler kitaplarını rahat bir şekilde bulabilsin ve satın alabilsin diye kurulan Kitapyurdu sitesini her gün yüz binlerce insan ziyaret etmektedir. Oldukça popüler bir site olan Kitapyurdu’nda edebiyat, eğitim, resim, kültür, müzik, sosyoloji, spor, ekonomi, eğlence, felsefe, din, ders kitabı, siyaset, sağlık, psikoloji ve daha birçok kategoriye ait olan kitapları bulabilir ve tek bir tıkla satın alabilirsiniz. Aynı zamanda müzik, film, oyun, poster, cd, aksesuar gibi ürünlerin satışını da gerçekleştiren Kitapyurdu sitesi belli aralıklarla ziyaretçileri için kampanyalar düzenlemekte ve onlara ekonomik olarak da yardımda bulunmaktadır. Kitapyurdu hakkında merak ettikleriniz için Kitapyurdu çağrı merkezini arayabilirsiniz.

7/24 kitap, müzik, film satın alabileceğiniz bir platform olan Kitapyurdu müşterileri ile daha iyi bir iletişim kurabilmek ve onların sorunlarına çözüm bulabilmek için Kitapyurdu müşteri hizmetleri numarası ile hizmet vermektedir. Kitapyurdu iletişim numarasını arayarak firmanın müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir ve Kitapyurdu hakkında şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Ayrıca kargonuzun nerede olduğunu ve ödeme ile ilgili çıkan sorunlarınız için de Kitapyurdu telefon numarasını arayabilirsiniz.

Kitapyurdu Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0212 519 87 20

Kitapyurdu İletişim E-Posta Adresi:

editor@kitapyurdu.com

Kitapyurdu İletişim Formu

Arama Terimleri: Kitapyurdu irtibat telefonu, Kitapyurdu canlı destek, Kitapyurdu müşteri temsilcisi, Kitapyurdu şikayet hattı, Kitapyurdu iletişim numarası, Kitapyurdu telefon numarası, Kitapyurdu çağrı merkezi, Kitapyurdu müşteri hizmetleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz