Kitapseç Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0
355

Kitapseç.com internet üzerinden kitap, çeşitli okul malzemeleri, hobiler için ürünler ve elektronik alanda şeylerin satışını yapan bir alışveriş sitesidir. Kitapseç.com 2009 yılında kurulmuştur. Uygun fiyatlarla  okumaya teşvik etmektedir. Yapacağınız 75 TL üzeri alışverişlerinizde kargolarınız bedavaya gelecek olup sizin için toptan alışveriş yapmanız daha avantajlı olacaktır. Her an bulunduğunuz yerde istediğiniz zaman giriş yaparak internet üzerinden daha uygun fiyatlarla istediğiniz kitaplara bakabilir ve ürünlerinizi sepetinize ekleyerek alışverişinizi yapabilirsiniz. Şiparişlerinizin hızlı gelmesi için ellerinden geldikçe hızlı nakliyat yapmaya çalışmaktadırlar. Site içerisinde olan kampanyalar ile birlikte alışverişiniz tadını doya doya çıkabilirsiniz. Alışveriş yapabilmek için ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Güvenli bir şekile kargolarını teslim almak isteyen müşteriler istedikleri takdirde kapıda ödeme seçeneği ile ödemelerini yapabilir. Çeşitli alternatif ödeme seçenekleride bulunan Kitapseç.com ile film ve müzik alanından da alışveriş yapabilirsiniz.  Okumaya ve eğitime destek vermeyi amaç edinmiş bir internet alışveriş sitesi olarak müşterilerinin güvenini sağlayarak ilk tercih edilen firma olmak istemektedirler.  Müşterilerinin memnuniyeti ve güvenliği için bulunan  Kitapseç müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını sormak ve danışmak istediğiniz konular için kullanabilirsiniz.

Kitapsec çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Siparişleriniz hakkında bilgi ve sorunlarınız için yardım alabilirsiniz.

Kitapsec müşteri iletişim telefon numarası: 0850 555 62 52

Arama Terimleri: Kitapsec müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Kitapsec çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz