Kipa Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
366

Kipa, Türkiye’nin İzmir şehrinde kurulan bir hipermarket zinciridir. 1992 senesinde 100 girişimci tarafından kurulan Kipa’nın tam adı ise Tesco Kipa Kitle Pazarlama Ticaret Lojistik ve Gıda Sanayi A.Ş.’dir. Firmanın hisseler ise 2003 senesinde Tesco isimli bir İngiltere şirketi tarafından satın alınmıştır. 2016 senesinde ise Tesco firması Kipa’nın %95.5’ini 302 milyon liraya Migros şirketine satmıştır. Türkiye’nin birçok yerinde hizmet vermekte olan Kipa, İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kütahya, Mersin, Çanakkale, Kocaeli, Manisa gibi illerimizde de yer almaktadır. Yurt içinde büyük bir popüleritiye sahip olan Kipa mağazaları tam olarak 168 adet market zincirine sahiptir. Size en yakın Kipa marketinin nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız Kipa iletişim numarasını arayarak öğrenebilirsiniz.

Kipa hipermarketlerinde balık, et ve tavuk ürünleri dışarısında sebze, züccaciye, hazır yemek, teknoloji, mutfak, kişisel bakım, bebek gibi kategorilere ait olan ürünleri de bulabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti felsefesiyle hareket eden Kipa çağrı merkezi  7/24 müşterilerine hizmet vermektedir.

Sadece hipermarket zinciri değil aynı zamanda alışveriş merkezi ile de büyük bir müşteri kitlesine sahip olan Kipa içerisinde birçok giyim, elektronik, cafe, telefon, iç giyim, ev & yaşam, kozmetik mağazalarına yer vermektedir. Bünyesinde binlerce personel çalıştıran Kipa hakkında istek, öneri ve şikayetlerinizi Kipa müşteri hizmetlerini arayarak dile getirebilir ve yetkililerden gerekli desteği alabilirsiniz.

Kipa Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 54 72

Arama Terimleri: Kipa müşteri temsilcisi, Kipa şikayet hattı, Kipa telefon numarası, Kipa canlı destek, Kipa çağrı merkezi, Kipa irtibat telefonu, Kipa iletişim numarası, Kipa müşteri hizmetleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz