Kinetix Telefon Numarası

Kinetix Telefon Numarası bilgisi verdiğimiz içeriğimizde 1989 yılında kurulan ayakkabı markasının tüm iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Senelerdir ayakkabı sektöründe hizmet vermekte olan Kinetix markası ürettiği ayakkabılar ile hem modaya yön vermekte hem de kalitesi ile müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Kinetix Telefon Numarası Nedir?

30 seneden fazladır hizmet vermekte olan Kinetix markası senede 17 milyon çiftten fazla ayakkabı satışı gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin en sevilen ve en çok beğenilen spor markasından birisi olan Kinetix markası erkek, kadın ve çocuk alanında ayakkabılar üretmektedir. Sneaker ayakkabı, koşu/yürüyüş ayakkabısı, krampon, halı saha, fitness ve salon ayakkabısı, bot, çizme, giyim, babet, terlik gibi alanlarda üretim yapmakta olan firma böylelikle alanında modaya yön veren markalar arasında yer almaktadır. Kinetix markasının ürünlerini günümüzde FLO ve In Street mağazalarında bulabilir ve satın alabilirsiniz. Sadece Türkiye’de değil aynı zamanda Avrupa ülkelerinde de büyük bir ilgi gören Kinetix ayakkabılarını ister evde, ister okulda ister spor salonunda birçok yerde giyebilirsiniz. Ayrıca Kinetix markasının resmi internet sitesine girerek online olarak alışveriş de yapabilirsiniz.

Şık ve rahat tasarımları ile büyük bir müşteri kitlesine sahip olan Kinetix markası, müşterilerinin memnuniyetine önem vermekte ve onlarla iletişimde olmaktadır. Kinetix çağrı merkezi numarası ne yazık ki bulunmamaktadır. Ancak markanın resmi internet sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak ya da Kinetix iletişim e-posta adresine bir mesaj yazarak markanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve markanın ürünleri hakkında şikayetlerinizi ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

Kinetix Çağrı Merkezi Numarası

Bulunmamaktadır

Kinetix İletişim E-Posta Adresi

Kinetix İletişim Formu

“Kinetix Telefon Numarası” üzerine bir yorum

  1. kinetix spor kadın ayakkabısı ANETA MODELİNDEN.bir isteyim var.siyah spor ayakkabının alt kısmı beyaz ve çizgisi siyah yaparsanız çok sevinirim ve hemen alırım…lacivert spor ayakkabısı gibi ama renk siyah olacak

    Cevapla
Yorum yapın