Kiğılı İletişim Numarası Nedir?

Kiğılı İletişim Numarası 1938 yılında kurulan şirketin müşterilerine destek verdiği telefon numarasıdır. İlk başta sadece erkekler için kumaş satmakta olan firma asıl büyük çıkışını ise 1965 senesinde yaşamıştır. Abdullah Kığılı o sene erkekler için pantolon ve gömlek üretimleri yapmaya başladı ve dört sene sonra ise Beyoğlu ilçesinde ilk mağazasını açmıştır. Kığılı markası o günden sonra büyük bir ilgi görmüş ve her geçen gün müşteri kitlesini daha da genişletmiştir.

Kiğılı İletişim Numarası

Hem yenilikçi hem de son trendlere uygun olarak hazırlanan Kığılı ürünleri günümüzde Türkiye’nin 65’den fazla şehrinde satışa sunulmaktadır. Çeşitli yaş  gruplarına yönelik hazırlanan Kığılı ürünleri hem kalitesi hem de uygun fiyatlı olması ile alanında lider markalar arasında yer almaktadır. Türkiye içerisinde toplamda 225 mağaza ile hizmet vermekte olan Kığılı aynı zamanda yurt dışında da mağazalar açarak bir uluslararası markalaşma başarısı yakalamıştır.

300’den fazla satış noktası bulunan Kığılı markası erkek giyimin modasına yön veren markalar içerisinde yer almaktadır. Size en yakın Kığılı mağazasının nerede olduğunu öğrenmek için Kığılı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Arzum Müşteri Hizmetleri bağlantısından ise teknoloji şirketi olan Arzum’a ulaşabilirsiniz.

Müşteri odaklı çalışmalarını yürüten Kığılı, müşterilerinin şikayetlerini dinlemekte ve onların problemlerine çözüm bulabilmek için kesintisiz hizmet vermektedir. Kığılı müşteri hizmetlerini arayarak markadan satın aldığınız ürünler hakkında şikayette bulunabilir ve iade, değişim gibi taleplerinizi iletebilirsiniz. 0850’li numara üzerinden müşterilerine destek veren Kığılı her geçen gün büyümekte ve müşteri sayısını arttırmaktadır.

Kığılı Çağrı Merkezi Numarası

0850 250 19 38

Kığılı İletişim Formu

Yorum yapın