KFC Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
1515

Tam adı “Kentucky Fried Chicken” olan KFC şirketi, dünyanın en büyük tavuk ürünleri satışı gerçekleştiren fast food restoran zinciridir. ABD’nin Kentucky eyaletinde kurulan dünyanın en büyük ikinci restoran zinciri olan KFC’nin uluslararası pazarda 123 ülkede hizmetleri bulunmaktadır. Bugün, KFC çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerinden detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Aralarında Türkiye’deki yüzlerce şubesi de olacak şekilde uluslararası kapsamda 20 bini aşkın restoranı bulunmaktadır. Ürün yelpazesinde ağırlıklı olarak kızarmış tavuk, tavuk burger, salata ve tavuk sandviç gibi ürünler bulunan KFC, tavuk ürünleri konusunda kullandığı özel formüllü baharatları ile dikkat çekiyor. Ayrıca günümüzde hazır gıda sektöründe “kova”  kavramını kazandıran marka konumunda bulunmaktadır. Pratik ve lezzetli öğün için günümüzde en çok tercih edilen marka konumunda bulunuyor.

Eğer sizler de KFC ile iletişime geçmek istiyorsanız KFC 444 lü müşteri hizmetleri numarası 444 3 555’i arayarak son derece pratik bir şekilde istek, öneri ve şikayet dışında siparişte verebilirsiniz.

KFC Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 3 555

KFC Restoran Şikayet İletişim Telefon Numarası
0216 228 77 77

KFC Genel Müdürlük Adresi
Barbaros Mahallesi, Begonya Sok. No:3 Nidakule Ataşehir Kuzey Kat: B1 No:60 34746 Ataşehir, İstanbul, Türkiye

KFC İletişim Formu

Arama Terimleri: KFC iletişim bilgileri, KFC telefon no, KFC irtibat tel, KFC canlı destek, KFC müşteri temsilcisi, KFC şikayet hattı, KFC 0850 li telefon numarası, KFC whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz