KFC Çağrı Merkezi İletişim Numaraları

KFC Çağrı Merkezi İletişim Numaları yazımızda, KFC’ye ait olan tüm iletişim numaralarına yer verdik. Tam adı “Kentucky Fried Chicken” olan KFC şirketi, dünyanın en büyük tavuk ürünleri satışı gerçekleştiren fast food restoran zinciridir. ABD’nin Kentucky eyaletinde kurulan dünyanın en büyük ikinci restoran zinciri olan KFC’nin uluslararası pazarda 123 ülkede hizmetleri bulunmaktadır. Bugün, KFC Çağrı Merkezi İletişim Numaraları ve diğer iletişim bilgilerinden detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

KFC İletişim Numarası

Aralarında Türkiye’deki yüzlerce şubesi de olacak şekilde uluslararası kapsamda 20 bini aşkın restoranı bulunmaktadır. Ürün yelpazesinde ağırlıklı olarak kızarmış tavuk, tavuk burger, salata ve tavuk sandviç gibi ürünler bulunan KFC, tavuk ürünleri konusunda kullandığı özel formüllü baharatları ile dikkat çekiyor. Ayrıca günümüzde hazır gıda sektöründe “kova”  kavramını kazandıran marka konumunda bulunmaktadır. Pratik ve lezzetli öğün için günümüzde en çok tercih edilen marka konumunda bulunuyor.

KFC Çağrı Merkezi Numarası

Ülkemizde oldukça sevilen bu marka, McDonalds, Burger King ve diğer gıda sektöründeki büyük firmalarla rekabet halindedir. Tavuk ürünleri konusunda özel soslarıyla birçok yemek severin dikkatini çeken bir markadır. Tadına bakan tavuk severler, KFC markasını her zaman takip etmekte ve sık sık ziyaret etmektedir.

Eğer sizler de KFC ile iletişime geçmek istiyorsanız KFC 444 lü müşteri hizmetleri numarası 444 3 555’i arayarak son derece pratik bir şekilde istek, öneri ve şikayet dışında siparişte verebilirsiniz.

KFC Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 3 555

KFC Restoran Şikayet İletişim Telefon Numarası
0216 228 77 77

KFC Genel Müdürlük Adresi
Barbaros Mahallesi, Begonya Sok. No:3 Nidakule Ataşehir Kuzey Kat: B1 No:60 34746 Ataşehir, İstanbul, Türkiye

KFC İletişim Formu

Burger King Çağrı Merkezi Nedir? yazımıza da göz atabilirsiniz.

Yorum yapın