Kemal Kılıçdaroğlu İletişim ve Whatsapp Numarası

Kemal Kılıçdaroğlu İletişim ve Whatsapp Numarası bilgisi ile Cumhuriyet Halk Partisi’nin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ulaşabilirsiniz. Her siyasi liderin belirli bir hayran kitlesi bulunuyor. Cumhuriyet Halk Partisi’nin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ’da bunlardan biridir. Kemal Kılıçdaroğlu iletişim bilgileri şahsi olarak paylaşılmamaktadır. Yalnızca parti üzerinden iletişime geçilebiliyor. Parti destekçileri ve diğer vatandaşlar Kemal Kılıçdaroğlu whatsapp numarası konusunda büyük araştırmalar yapıyor. Fakat bu bilgiler gizli tutuluyor. Sizler için CHP liderine ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerini derledik. İçeriğimizin devamında bulunan bilgiler ile Kılıçdaroğlu’na ulaşabilirsiniz.

Kemal Kılıçdaroğlu İletişim Numarası

Kemal Kılıçdaroğlu İletişim
Kemal Kılıçdaroğlu İletişim

Kemal Kılıçdaroğlu, 1948 yılında Tunceli’de dünyaya geldi. İlk ve ortaöğrenimini de Tunceli’de tamamladı. Kılıçdaroğlu Yükseköğrenimini yapmak için girdiği Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’nden 1971 senesinde mezun oldu. Lisans eğitimini tamamladığı 1971 yılında, girdiği hesap uzman yardımcılığı sınavından sonra Maliye Bakanlığı’nda görev almaya başladı. Ardından hesap uzmanı olan Kılıçdaroğlu, bir sene Fransa’da ikamet etti. Hesap uzmanlığını 1983’e kadar devam ettirdi ve aynı sene Gelirler Genel Müdürlüğü’ne ataması gerçekleşti. Gelirler Genel Müdürlüğü’nde daire başkanı olarak görev yaptı. Kılıçdaroğlu 1991 senesinde BAĞ-KUR’a atandı. Burada genel müdür olarak görev yaptı. 1992 senesinde de Sosyal Sigortalar Kurumu Genel Müdürlüğü’ne geçiş yaptı. 1994 senesinde ise Ekonomik Trend dergisi tarafından “Yılın Bürokratı” olarak seçildi. 22 Temmuz 2007 Milletvekili Genel Seçim’lerinde de İstanbul’dan 23. dönem milletvekili olarak seçildi. Genel Başkanlığa adaylığını açıklayıncaya kadar CHP Grup Başkanvekilliği görevinde yer aldı. 2010 tarihinde yapılan 33. Olağan Kurultayında  Genel Başkanı seçildi. Şu anda da partinin genel başkanlığı görevine devam ediyor.

Cumhuriyet Halk Partisi İletişim Numarası

En büyük muhalefet partisi olan Cumhuriyet Halk Partisi iletişim numaraları oldukça fazla aranıyor. Bunun yanında Kılıçdaroğlu’na nasıl ulaşırım? Gibi sorulara da çok sık rastlanıyor. CHP Genel Başkanı şahsi iletişim bilgileri paylaşılmamaktadır. Ancak parti merkezine ve e-posta adresine erişmek mümkün.

Kemal Kılıçdaroğlu Telefon Numarası

Kemal Kılıçdaroğlu telefon numarası arama motorlarında en sık aranan bilgilerden biri olarak biliniyor. Aşağıda telefon numarasını ve resmi e-posta adresini sizler için paylaştık.

Telefon: 03122074040

Kemal Kılıçdaroğlu E-mail

“Kemal Kılıçdaroğlu İletişim ve Whatsapp Numarası” üzerine bir yorum

  1. Selam Sayın Genel Başkanım. 45 yıl oldu ressamlık yapıyorum. Twitter hesabımda çalışmalarımdan birkaç örnek var. Pandemi dönemi işler gerçekten çok kötü. Emekli maaşım asgari ücretin altında. Bir tablo alıp destek olur musunuz?

    Cevapla
Yorum yapın