Kelebek Mobilya Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0
591

Kelebek Mobilya, mobilya ve kalite denilince akla gelen ilk markadır. 1935 yılında İstanbul’da kurulan mobilya markası kısa süre içinde tüm ülkede en bilinen mobilya markası haline geldi. Mutfak dolabını ilk kez üreten ve müşterilerine sunan bir markadır. Mobilyaların kaliteli oluşu aynı zamanda üretim yapan kişilerin moda ile yakından ilgilenmesi, müşterilerin yoğun ilgisini görmüştür. Çünkü çoğu müşteri hem uygunluk hem kalite hem de görsel olarak güzel bir eşya almak istiyor. Kelebek mobilya tüm bu şartları topluca sunmaktadır. Mutfak, banyo, ahşap ürünler, oturma grupları, yemek odaları ve mobilya ürünlerini üretir ve sorunsuz bir şekilde müşterilere sunar. Satıştan önce, satış ve satış sonrası tüm sorunlarla ilgilenir. Satış sonrasında montaj hizmetlerini karşılar ve herhangi bir problemde tüm sorunu çözmekle yükümlüdür. Kelebek Mobilya ‘Evimde Tek Kalbimde Tek’ sloganı ile reklamlarda büyük bir ses getirmiştir. Türkiye içinde kendini kanıtladıktan sonra ürünlerini yurt dışına da satmaya başlamıştır. Her müşterisi ile özel olarak ilgilenmiş ve her bütçeye yönelik tasarımları seçeneklerinde bulundurmuştur.

Kelebek Mobilya İletişim Kanalları

Kelebek Mobilya teknik destek vermek ve tüm soruları cevaplandırabilmek için bir müşteri hizmetleri sistemi oluşturmuştur. Satış öncesi soruların cevaplanması, ürünler hakkında bilgi alma, ürün satış sonrası problemler, montaj hizmetleri hakkında sorular, hizmet alanların şikayetleri, önerileri gibi birçok konuda yardımcı olabilmek için kurulmuş bu telefon hattı, müşteriler ve personeller arasında köprü görevi görmektedir. İletişim yöntemi olarak müşteri hizmetleri iletişim numarasını ya da çağrı merkezi iletişim telefon numarasını kullanmanız gerekir. Telefon ile iletişim sağlamak istemiyorsanız Kelebek Mobilya e-posta adresine mail atarak iletişime geçebilirsiniz ancak bu kısa sürede sonuçlanan bir işlem olmaz.

Kelebek Mobilya Mail Adresi

Kelebek Mobilya birçok konuda telefon alır ve gün içinde telefon trafiği söz konusu olabilir. Müşterilerin aradıklarında yoğunluk olduğu zamanlarda Kelebek Mobilya e-posta adresine mail atmalarını öneririz. Böylece telefon trafiğinden kurtulmuş olunur. Maili gören personeller en kısa sürede geri dönüş sağlarlar.

[email protected]

Kelebek Mobilya Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Kelebek Mobilya müşteri hizmetlerinde çalışan personeller her türlü bilgiyi sağlamak için görevlendirilmiştir. Müşterilerin sorularını ve isteklerini en doğru şekilde sonuçlandırmak için mesai saatleri içinde yapacağınız her arama cevaplandırılacaktır.

444 18 05

Kelebek Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kelebek Mobilya şirket olarak Doğtaş markasının bünyesindedir. Yani herhangi bir sorununuz olduğunda Doğtaş Mobilya ile de iletişime geçmeniz mümkündür.

0216 425 00 02

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz