Kartal Yuvası İletişim Numarası 2021

Kartal Yuvası İletişim Numarası bilgisi sayesinde Beşiktaş’ın ürünlerinin satışını yapan Kartal Yuvasına herhangi bir sorun anında ulaşabilirsiniz. Kartal Yuvası Türkiye’de bulunan spor kulüplerinden biri olan Beşiktaş Jimnastik Kulubü’nün lisanslı ürünlerinin satışını yapan mağazadır. İlk olarak BJK Store adıyla faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra Türkçe bir isim vermek istemelerinin sonucu olarak Kartal Yuvası ismiyle değiştirilmiştir.

Kartal Yuvası İletişim Numarası Nedir?

Kartal Yuvası İletişim Numarası bilgisi içeriğimizin devamında sizlerle paylaşılmıştır. Kartal Yuvası Beşiktaş Jimnastik Kulubü’ne finansal açıdan destek olmak amacıyla kurulmuştur. Türkiye’de Ankara,İstanbul ve İzmir başta olmak üzere Antalya, Samsun, Diyarbakır, Kocaeli ve Aydın şehirlerinde bulunan mağazaları ile Beşiktaş Jimnastik Kulubü taraftarlarına hizmet vermektedir. Kartal Yuvası yurt içinde bulunan mağazalarının yanı sıra Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde de mağazası bulunmaktadır. Sadece mağazaları ile değil gezici tırları sayesinde Türkiye’de mağazası bulunmayan şehirlerde de faaliyetlerine devam etmiştir.

Ürünleri arasında futbol, basketbol ve voleybol alanları başta olmak üzere forma, atkı, bileklik, mont, saat, eşofman, havlu, çanta, battaniye ve  kazak gibi giyim  sektöründe farklı model ve renkten kaliteli ürünleri bulunmaktadır. Kartal Yuvası erkek, kadın, çocuk ve bebek alanlarında bulunan ürünleri sayesinde farklı beden seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca Kartal Yuvası mağazaları üzerinden müşterilerine alışveriş yapma imkanına ek olarak internet sitesi üzerinden de sipariş vererek güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri soruları sormak ve yaşadıkları sorunlar için Kartal Yuvası müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanıma açmıştır.

Kartal Yuvası çağrı merkezi telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünleri hakkında bilgi almak ve danışmak istedikleri konular için  hafta içi 09.00 ile 18.00 saatleri arasında yetkililere danışabilirsiniz.

Bir önceki içeriğimizde ise İndex Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Numarası bilgisi paylaşılmıştır.

Kartal Yuvası Müşteri Hizmetleri Numarası

0850 399 19 03

Kartal Yuvası İletişim

Yorum yapın