Kanal D Direkt Bağlanma *Telefon Numarası*

Kanal D Direkt Bağlanma içeriğimiz sayesinde Kanal D kanalının çağrı merkezine direkt bağlanabilirsiniz. Kanal Aydın Doğan ve Ayhan Şahenk tarafından ortak olarak kurulmuş bir televizyon kanalıdır. 1993 tarihinde ilk olarak test yayınlarına başlayan Kanal D, 1993 tarihinin sonlarına doğru normal yayınlarına başlamışlardır.

Kanal D Direkt Bağlanma 2022

Kanal D Telefon Numarasını televizyon kanalı ile ilgili her türlü sorun, şikayet ve önerileri müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası ya da mail adresi yolu ile iletebilmeniz mümkündür. 1994 tarihinde ise Aydın Doğan kanalın bütün hisselerini alarak, logosunu değiştirme kararı almıştır. Ve şuan hala gördüğümüz logo 1994 tarihinde karar verilen logodur. 2004 tarihinde ise, sayısal yayınlara başladığınız duyurmuştur. Daha sonrasında büyüyerek, Avrupa’ya kadar ulaşma imkanı yakalamıştır. Türkiye üzerinde yüksek çözünürlükte yayın yapabilmek için Kanal D, HD platformu üzerinden yayınlara devam etmişlerdir.

Birçok programı bünyesinde bulundurmaktadır. Özellikle, ana haber bültenleri, spor haberleri, diziler ve yarışma programları sayesinde Türkiye’nin en çok izlenen kanalları arasında yer almaktadır. Sihirli Annem, Yaprak Dökümü, Kuzey Güney, Kavak Yelleri ve Yılan Hikayesi gibi en çok izlenen dizileri de yayınladığı dönemde reyting rekorlarına imza atmıştır.

2011 tarihinde logosunu değiştirme kararı almıştır. Bu karar ile birlikte Kanal D logosu 3 boyutlu şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca kanal sosyal destek projelerini de yerine getirmektedir. Bu projeler kapsamında 2013 yılında engelli vatandaşlar için internet sitesinde özel bir bölüm açmıştır. Hem işaret dili hem de alt yazılar ile birlikte yayınlar yapılmaktadır. 2018 tarihinde Demirören Medya Grubu tarafından satın alınmıştır ve satın alındıktan sonra logosu tekrar değiştirilmiştir. Kanal D HD için özel yapılan logo da, bu tarihten itibaren kaldırılmıştır.

Kanal D Telefon Numarası

0212 478 00 88

Kanal D İletişim

Yorum yapın