Kahve Dünyası İletişim Numarası

Türkiye’nin en çok sevilen ve ziyaret edilen mekanlarından olan Kahve Dünyası ilk mağazasını 2004 senesinde açmıştır. İstanbul’un Eminönü semtinde hizmet vermeye başlayan kahve mağazası çok kısa bir süre içerisinde sektördeki en iyi markalardan birisi haline gelmiştir. Hemen hemen her yer de rastladığımız Kahve Dünyası, Türkiye içerisinde tam 34 farklı ilçe de hizmet vermektedir. Sadece Türkiye değil aynı zamanda yurt dışı ülkelerinde de hizmet vermeye başlayan Kahve Dünyası 2011 senesinde ilk mağazasını İngiltere’nin Londra şehrinde açmıştır. Ardından ise Suudi Arabistan, Kuveyt ve Romanya gibi ülkelerde de hizmet vermeye başlamıştır. Müşteri kitlesi oldukça geniş olan Kahve Dünyası müşteri memnuniyetini her şeyden ön planda tutmaktadır ve bunun için Kahve Dünyası iletişim numarası ile onlara destek sağlamaktadır.

Kahve Dünyası İletişim Numarası

Kahve Dünyası mağazalarında sadece kahve çeşitleri değil aynı zamanda enfes çikolata, pasta & makaron veya filtre bardağı gibi aksesuarlar da satın alabilirsiniz.

Kahve Dünyası firması birbirinden çeşit taze çekilmiş kahveleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Firmanın resmi internet sitesi üzerinden de Kahve Dünyası mağazalarından alışveriş yapabilirsiniz.

Mağaza müşterilerine destek platformu oluşturmak istemiştir ve bunun için Kahve Dünyası müşteri hizmetleri numarasını oluşturmuştur. Türkiye’nin her yerinden Kahve Dünyası’nın 0850’li numarası üzerinden mağazadan destek alabilirsiniz.

Kahve Dünyası Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 393 70 70

Kahve Dünyası İletişim Mail Adresi

ÇiçekSepeti Müşteri Hizmetleri bağlantısından ÇiçekSepeti şirketinin müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

“Kahve Dünyası İletişim Numarası” üzerine bir yorum

Yorum yapın