Kablonet Telefon Numarası 2021

Kablonet Telefon Numarası bilgisi ile Türkiye’de internet sektörünün öncülerinden olan Kablonet şirketine herhangi bir sorun anında ulaşabilirsiniz. İlk olarak 1997 yılında Türk Telekom’a bağlı bir şekilde faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra Türksat ile yaptıkları anlaşma sonucunda hizmet vermektedir. Kablonet isminde değişikliğe gidilerek Uydunet adı altında faaliyetlerine devam etmiştir. Aradan geçen zamandan sonra Uydunet ismi değiştirilerek Kablonet adıyla faaliyet göstermektedir.

Kablonet Telefon Numarası

Kablonet internet hizmetinin yanı sıra telefon ve KabloTV adıyla yayın sektöründe müşterilerine hizmet vermektedir. Kablonet’in Turkcell ve Vodafone markaları arasındaki anlaşma sonucunda ortak olarak altyapı hizmeti vermektedir. Ürünleri arasında internet paketleri, televizyon paketleri ve telefon paketleri bulunmaktadır. Kablonet müşterilerine farklı fiyatları bulunan birçok ürünü seçme imkanı sunmaktadır. Kablonet internet hizmetini sınırlı ve sınırsız adı altında bulunan paketleriyle vermektedir. Ayrıca Kablonet müşterilerine 10 Mbps tarifelerini DOCSIS 2.0 modemleri ve 20 Mbps ile 100 Mbps hızları arasında bulunan tarifelerini DOCSIS 3.0 modemleri sayesinde hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde satış noktaları bulunmaktadır. Kablolu televizyon hattı üzerinden internet hizmeti veren Kablonet markasına bağlı paketlere KabloTV abonesi olarak kullanma imkanınız bulunmaktadır.

Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde internet hizmeti alma imkanı sunan Kablonet müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde uygun fiyatlarla birçok farklı paketi bulunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Kablonet müşteri hizmetleri numarasını kullanıma sokmuştur.

Kablonet çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular içi yetkililere danışabilirsiniz.

Kablonet Çağrı Merkezi Numarası

0850 804 44 44

Kablonet İletişim

Yorum yapın