Just English Müşteri Hizmetleri Numarası

Just English Müşteri Hizmetleri Numarası bilgisi ile Türkiye’deki en iyi yabancı dil eğitim merkezlerinden olan Just English şirketine ulaşabilirsiniz. Just English Türkiye sınırları içindeki yabancı dil eğitim hizmetlerindeki eksikliği görerek ve tespit ederek, bu doğrultuda hizmet vermeye başlayan bir yabancı dil okuludur. Zamanla yabancı dil eğitimi veren, Türkiye’ deki en önemli marka haline gelmiştir.

Just English Müşteri Hizmetleri Numarası

Just English Müşteri Hizmetleri Numarası ile şirkete kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Şirketin iletişim bilgileri içeriğimizin devamında yer almaktadır. Just English, geniş bir kapasiteye sahiptir ve okullarının ağı çok fazladır. İzmir’den İstanbul’a Ankara’dan Muğla’ya birçok şubesi bulunuyor. Sürekli olarak büyüme ve gelişme göstermekte olan Just English ilk şubesini 2005 yılında kurmuştur. İlk olarak İstanbul’ un Kadıköy ilçesinden yola çıkan Just English zamanla Türkiye’nin birçok yerine şube açmış ve yoğun bir ilgi görmüştür. Bünyesinde çalışan profesyonel öğretmenler, İngilizce eğitimlerini verirken çok titiz davranıyorlar. Yaş grubu fark etmeden profesyonel bir eğitim veriliyor. Dil eğitimi konusunda oldukça başarılı bir marka olduğu için herkes tarafından tercih edilen bir isim haline gelmektedir. Just English ile ilgili sormak istediğiniz tüm sorular için Just English iletişim numarasını aramanız yeterlidir.

Just English en çok tercih edilen ve en fazla talep gören bir markadır. Türkiye genelinde yoğun talep gören bu firma birçok insanın yabancı dil öğrenmesine olanak sağlamıştır. Just English ile ilgili tüm öneri, istek, soru ve şikayetleriniz için Just English çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri dışında ararsanız ulaşmanız pek mümkün olmaz. Firmanın çalışma saatleri hafta içi 09:50 ve 21:45, hafta sonu ise 08:30 ve 19:30 olarak belirlenmiştir. Bu saatler aralığında ararsanız irtibat kurmanız daha kolay olur. Tüm problemleriniz ve fiyat bilgileri için Just English telefon numarasını arayabilirsiniz.

Bir önceki içeriğimizde Dove Çağrı Merkezi Numarası bilgisi paylaşılmıştır.

Just English Çağrı Merkezi Numarası

0212 272 00 09

Yorum yapın