Jack & Jones Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Jack & Jones 1990 yılında Danimarka merkezli kurulan bir hazır giyim firmasıdır. Genç erkek ürünlerinin yanı sıra erkek giyim ve aksesuar adı altına birçok ürün bulunmaktadır. Kurulduğu zamandan beri gelişmekte olan firmanın 800 mağazadan fazla yeri bulunmaktadır. Kot giyim başta olmak üzere tişort, ceket, ayakkabı, kemer, cüzdan, gömlek, pantolon gibi birçok ürün satışı gerçekleşmektedir. İlk mağazası 2006 yılında açmıştır. İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara, Samsun başta olmak üzere birçok şubesi bulunmaktadır. Zamanla daha genişlemiş ve hazır giyim sektöründe çığır açımştır. Şubeye ulaşamayan müşteriler için internet siteleri bulunmaktadır. Kalitesi ve son moda ürünleri ile insanların en çok tercih ettiği firmalardan bir tanesi olan Jack & Jones tarzınızı yansıtmak için mükemmel bir firmadır. Jack & Jones’un müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Ancak mağazalarının numaraları üzerinden iletişime geçebilmeniz mümkündür. Hangi şubede bir sorun yaşadıysanız ya da hangi şube hakkında bilgi almak istiyorsanız o şube ile iletişime girmeniz daha mantıklı olacaktır.

Jack & Jones ile ilgili tüm öneri, şikayet, istek ve sorularınız için Jack & Jones çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde yaşarsanız kolayca iletişim kurabilirsiniz. 09:00 ve 22:00 saatleri arasında ararsanız kolayca iletişim kurabilirsiniz. Diğer tüm işlemleriniz için Jack & Jones müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Tüm sorularınızı çözmek için eğitimli ve bilgili müşteri temsilcileri bulunmaktadır.

 

Jack & Jones İstanbul Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0216 326 36 73

Arama Terimleri; Jack & Jones müşteri hizmetleri, Jack & Jones çağrı merkezi, Jack & Jones çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Jack & Jones müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Jack & Jones canlı destek, Jack & Jones müşteri temsilcisi, Jack & Jones irtibat numarası, Jack & Jones telefon numarası, Jack & Jones iletişim numarası, Jack & Jones iletişim telefon numarası

Yorum yapın