İZSU Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

İZSU, İzmir şehrindeki vatandaşlara İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından su ve kanalizasyon hizmeti vermekte olan bir devlet kurumları arasında yer almaktadır. Su ve kanalizasyon hizmetlerini yöneten İZSU, 1987 senesinde İzmir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü çatısı altında hizmet vermeye başlamıştır.

İZSU Müşteri Hizmetleri Numarası

İZSU bünyesi içerisinde ise Teşkilatı, Yönetim ve Karar Organları, Ana Hizmet Birimleri ile Danışma, Denetim ve Yardımcı birimler yer almaktadır. İzmir şehrinde yaşayan vatandaşlara su ve kanalizasyon hizmeti vermekte olan İZSU genel müdürlüğünü ise Raif CANBEK yapmaktadır. Halkın içme suyu kullanma hizmetini vermekte olan İZSU aynı zamanda bu suları denetlemekte ve abonelerine kesintisiz su hizmeti vermeye çalışmaktadır. İZSU hakkında daha çok bilgi edinmek için İZSU iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Kurulduğu yandan bu yana milyonlarca aboneye ve kişiye hizmet vermekte olan İZSU vatandaşların su ihtiyacını karşılamakta ve onlara destek olmaktadır. İZSU çağrı merkezini arayarak İZSU aboneliğiniz hakkında detaylı bir bilgiye ulaşabilir ve borçlu faturalarınızı sorgulatabilirsiniz. Ayrıca kaçak su ihbarında bulunmak için de kuruluşun irtibat telefon numarasını kullanabilir ve şikayetinizi dile getirebilirsiniz.

İzmir’de yaşayan vatandaşlar ani su kesintileri için de İZSU müşteri hizmetlerini arayabilir ve su kesintilerinin meydana gelmesindeki nedenin ne olduğunu öğrenebilir. Ayrıca abonelik kapatma işlemleri için de İZSU irtibat telefonunu arayabilirsiniz. 444’le başlayan İZSU telefon numarası hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermektedir.

İZSU Çağrı Merkezi Numarası

444 4035

İZSU Resmi Web Sitesi

Yorum yapın