İzmirim Kart Çağrı Merkezi Numarası

İzmirim Kart Çağrı Merkezi Numarası sayesinde 2016 yılında İzmirlilerin kullanımına sunulmuş kart hizmetine herhangi bir sorun anında ulaşabilirsiniz.

İzmirim Kart Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

İzmirim Kart ile İzmir’de yaşayan ya da İzmir’i ziyaret etmeye giden kişiler şehrin her türlü ulaşım araçlarını kullanabilir ve ulaşım ücretini İzmirim Kart üzerinden verebilir.

Özellikle Metro, İZBAN, vapur iskelesi, ESHOT gibi ulaşım araçlarında yolcular için ödeme şekli olarak kullanılan kart ile aynı zamanda teleferik, doğal yaşam parkı, akıllı tuvalet, buz pisti gibi yerlerde de ödeme yapabilme imkanı sunmaktadır. İzmir şehrinin belli yerlerinde ödeme yöntemi olarak tercih edilen bu karttan sadece ulaşım olarak değil aynı zamanda eğlence gibi yerlerde ödeme şekli olarak faydalanabileceksiniz. Sadece İzmir halkı için değil tüm vatandaşlara verilen bu karta herkes sahip olabilir. Eğer siz de bir İzmirim Kart kullanıcı iseniz kartınız hakkında yaşadığınız sorunlar için İzmirim Kart çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Devlet Kurumları kategorimizde benzer içerikleri bulabilirsiniz.

Şehrin hemen hemen her bölgesinde kullanılan İzmirim Kartınızın bakiyesini öğrenmek ya da bakiye yüklemek istiyorsanız firmanın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Kartınızın kaybolması ya da yenilenmesi gibi durumlarda ise İzmirim Kart müşteri hizmetlerini arayarak size bu konu hakkında yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz. Ayrıca eğer öğrenci, öğretmen, yaşlılar için İzmirim Kart çıkarmak istiyorsanız İzmirim Kart iletişim numarasını arayarak hangi belgelerin gerekli olduğunu öğrenebilirsiniz.

İzmirim Kart İletişim Numarası

0212 495 22 22

Yorum yapın