İzmirim Kart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
489

İzmirim Kart, 2016 senesinde hizmet vermeye başlayan ve İzmir şehrinde yaşayan halkın ulaşım ihtiyaçlarını gidermek için kurulan bir ödeme şeklidir. İzmirim Kart ile İzmir’de yaşayan ya da İzmir’i ziyaret etmeye giden kişiler şehrin her türlü ulaşım araçlarını kullanabilir ve ulaşım ücretini İzmirim Kart üzerinden verebilir. Özellikle Metro, İZBAN, vapur iskelesi, ESHOT gibi ulaşım araçlarında yolcular için ödeme şekli olarak kullanılan kart ile aynı zamanda teleferik, doğal yaşam parkı, akıllı tuvalet, buz pisti gibi yerlerde de ödeme yapabilme imkanı sunmaktadır. İzmir şehrinin belli yerlerinde ödeme yöntemi olarak tercih edilen bu karttan sadece ulaşım olarak değil aynı zamanda eğlence gibi yerlerde ödeme şekli olarak faydalanabileceksiniz. Sadece İzmir halkı için değil tüm vatandaşlara verilen bu karta herkes sahip olabilir. Eğer siz de bir İzmirim Kart kullanıcı iseniz kartınız hakkında yaşadığınız sorunlar için İzmirim Kart çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Şehrin hemen hemen her bölgesinde kullanılan İzmirim Kartınızın bakiyesini öğrenmek ya da bakiye yüklemek istiyorsanız firmanın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Kartınızın kaybolması ya da yenilenmesi gibi durumlarda ise İzmirim Kart müşteri hizmetlerini arayarak size bu konu hakkında yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz. Ayrıca eğer öğrenci, öğretmen, yaşlılar için İzmirim Kart çıkarmak istiyorsanız İzmirim Kart iletişim numarasını arayarak hangi belgelerin gerekli olduğunu öğrenebilirsiniz.

İzmirim Kart Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0212 495 22 22

Arama Terimleri: İzmirim Kart müşteri hizmetleri, İzmirim Kart müşteri temsilcisi, İzmirim Kart şikayet hattı, İzmirim Kart iletişim numarası, İzmirim Kart telefon numarası, İzmirim Kart irtibat telefonu, İzmirim Kart canlı destek, İzmirim Kart çağrı merkezi,

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz