İzmirgaz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
508

Günlük yaşantımızda oldukça önemli bir yere sahip olan enerji kaynakları arasında doğal gaz yer almaktadır. Özellikle son yirmi yıldır günlük yaşamımızı kolaylaştıran doğal gazın hem dağıtımı hem de satımı her geçen gün artmaktadır. İzmir şehrindeki vatandaşlara doğal gaz hizmetini de İzmirgaz vermektedir. Şehre bağlı olan birçok ilçeye doğal gaz hizmeti vermekte olan İzmirgaz uzun yıllardır yaptığı alt yapı çalışmaları ile doğal gaz dağıtımını halk için hem kolay hem de hızlı bir hale getirmiştir. İzmirgaz vatandaşlara hem kaliteli hem de kesintisiz doğal gaz hizmeti vermek için 7/24 çalışmaktadır. Kısa bir süre içerisinde yüz binlerce aboneye sahip olmayı başaran İzmirgaz günümüzde bu sayıyı da arttırmayı başarmıştır. Türkiye’nin en büyük üçüncü şehri olan İzmir’de hizmet vermekte olan İzmirgaz, Karşıyaka, Konak, Bornova,Balçova, Narlıdere, Aliağa, Torbalı, Kemalpaşa, Menemen, Tire, Menderes, Ödemiş, Bayındır, Bayraklı, Buca, Karabağlar, Gaziemir, Çiğli, ve Kınık ilçelerinde faaliyetlerine devam etmektedir. İzmir’deki vatandaşlara bu doğal gaz hizmetini sunan İzmirgaz, müşterileri ile daha iyi bir iletişim kurabilmek için İzmirgaz müşteri hizmetlerini oluşturmuştur.

Eğer siz de İzmir’de yaşıyorsanız ve doğal gaz aboneliği açtırmak istiyorsanız İzmirgaz çağrı merkezini arayarak abonelik için gerekli olan belgeleri ve işlem ücretini öğrenebilirsiniz. İzmirgaz iletişim numarası hafta içi mesai saatleri içerisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Ayrıca aboneliğiniz hakkında daha detaylı bir bilgiye ulaşmak için ve güncel fatura borcunuz için de İzmirgaz müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

İzmirgaz Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 222 33 35

Arama Terimleri: İzmirgaz irtibat telefonu, İzmirgaz müşteri temsilcisi, İzmirgaz şikayet hattı, İzmirgaz iletişim numarası, İzmirgaz telefon numarası, İzmirgaz canlı destek, İzmirgaz çağrı merkezi, İzmirgaz müşteri hizmetleri,

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz