İzmir covid 19 çağrı merkezi numarası

0
102
izmir-il-saglik-mudurlugu-covid-iletişim-merkezi
izmir-il-saglik-mudurlugu-covid-iletişim-merkezi

İzmir covid 19 çağrı merkezi numarasına ulaşmak için en doğru adrestesiniz! Covid 19 salgını bildiğiniz üzere tüm dünyayı etkisi altına aldı. Ülkemizde de 81 iline sıçrayıp ve kontrol altında tutulsa da yayılım göstermeye devam ediyor. Vaka sayılarını azaltmak ve kontrol altında tutmak için Sağlık Bakanlığı devamlı düzenlemeler yapmaya devam ediyor. Bu düzenlemelerden biri de il bazlı covid 19 çağrı merkezi hizmetidir.

Covid belirtileri olan vatandaşların danışıp yönlendirilmesi, vaka sayılarının net grafikler ile belirlenmesi ve daha pek çok etki için covid 19 çağrı merkezleri hizmete sunulmuştur. İzmir covid 19 çağrı merkezi irtibat numarası hakkında detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz. İzmir vaka bildirme ve covid bilgilenme amacıyla hemen iletişime geçebilirsiniz.

İzmir covid 19 çağrı merkezi iletişim

İzmir covid 19 çağrı merkezi iletişim hattına nasıl ulaşırım sorusunun yanıtı merak ediliyor. Covid çağrı merkezi İzmir İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı hizmet veriyor. İzmir ilinde ikamet eden tüm vatandaşlar korona virüs hakkında ulaşmak istedikleri detaylara bu irtibat numarası üzerinden ulaşabilir. Sağlık bakanlığı duyuruları, covid 19 süreci, İzmir’de alınan tedbirler, covid şüphesini bildirme ve tedaviye başlama gibi aklınıza gelen her türlü konu için anında iletişime geçebilirsiniz. Peki, İzmir covid çağrı merkezinin iletişim numarası nedir? Nasıl irtibata geçilir?

İzmir covid 19 müşteri hizmetleri

İzmir covid 19 çağrı merkezi iletişim numarası 0232 238 7973’dir. Korona virüs danışma hattı olarak da bilinir. Hemen iletişime geçerek ayrıntılı bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca diğer illerin covid çağrı merkezi irtibat numaralarının tümüne de sitemizden kolayca erişmeniz mümkündür. Sizler için tüm detayları ve irtibat numaralarını araştırarak kaleme alıyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz