İzmir Büyükşehir Belediyesi Numarası

0
109
izmir-buyuksehir-beediyesi-iletisim-numarasi
izmir-buyuksehir-beediyesi-iletisim-numarasi

İzmir Büyükşehir Belediyesi numarası nedir? Nasıl ulaşırım gibi soruların yanıtlarını almak için en doğru adrestesiniz İzmir bildiğiniz üzere Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biridir. Belediye hizmeti de şehir büyüklüğü oranında geniş çaplıdır.

Şehirlerde yapılan pek çok işlem doğrudan belediyeye bağlıdır. Bu nedenle belediye iletişim numaraları halk tarafından en çok araştırılan konu olarak dikkat çekiyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi numarası ve detaylarına sitemizde yer verdik. Hemen irtibata geçmek ve işlemlerinizi yapmak için iletişime geçebilirsiniz!

İzmir Büyükşehir Belediyesi İletişim

İzmir Büyükşehir Belediyesi numarası ve detaylarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Belediyelerin hizmet kolları çok fazladır. Bu nedenle de halkın sürekli olarak belediye ile etkileşimi mevcuttur. Yapacağınız her işlemin belediye de farklı bir birimi mevcuttur.

İlgili birimlere ulaşmanız için tek bir telefon numarası sunuluyor. Bu telefon numarasını arayarak dahili kodu tuşlayıp dilediğiniz birime kolayca ulaşabilirsiniz. Sorun, sorun, şikayet ve bilgi amacıyla belediyeyi doğrudan ziyaret etmek yerine çağrı merkezi direk iletişim numarasını kullanarak zaman kazanmanız mümkündür. Peki, belediye iletişim numarası nedir? Nasıl ulaşılır?

İzmir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi

Eğer işlemleriniz için ya da sadece bilgi amaçlı belediyeyi ziyaret etmek istemiyorsanız mail atabilir ya da çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz. İzmir Büyükşehir Belediyesi numarası 444 40 35’dir. 7-24 hizmet veren çağrı merkezini dilediğiniz aman aramanız mümkündür. Çağrı merkezi ile iletişim geçmek yerine him@izmir.bel.tr adresine mail atarak da irtibata geçebilirsiniz.

Devlet kurumları, belediyeler ve ihtiyacınız olan tüm kurumların çağrı merkezi iletişim bilgilerine sitemizden ulaşmanız mümkündür. Dilediğiniz zaman ilgili kategorilerimizi ziyaret ederek ayrıntılı bilgi alabilir, çağrı merkezi numaralarına ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz