İstikbal Mobilya İletişim Telefon Numarası

İstikbal Mobilya çağrı merkezi iletişim seçenekleri ve iletişim bilgilerini sunduğumuz bu makalemizde vatandaşlarımız için neredeyse tüm faydalı bilgilerin yer aldığı bu portalı inceledik. İyi okumalar dileriz.

İstikbal Mobilya Müşteri Hizmetleri Numarası

İstikbal Mobilya, 1957 senesinden itibaren hizmet vermekte olan bir mobilya firmasıdır. Kurulduğu günden bu güne kısa bir süre içerisinde en çok tercih edilen mobilya markaları arasında yer alan  İstikbal Mobilya hem ürün çeşitliliği hem de şık tasarımları ile birçok kişinin dikkatini çekmiştir. Türkiye’nin öncü mobilya markaları arasında yer alan  İstikbal Mobilya her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik ürünler üretmekte olan İstikbal Mobilya günümüzde oturma grupları, yemek odaları, yatak odaları, yatak ve baza, genç ve bebek odaları, mutfak masa – sandalyeleri, ev tekstili, bahçe mobilyası, halı ve aksesuar gibi alanlarda üretimler yapmaktadır. Hemen hemen Türkiye’nin her şehrinde bir mağazası olan İstikbal Mobilya sadece Türkiye’de değil aynı zamanda yurt dışı ülkelerinde de mağaza açarak müşteri kitlesini büyütmeyi başarmıştır. İstikbal Mobilya çağrı merkezini arayarak size en yakın İstikbal Mobilya mağazasının nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Alanında uzman teknik ve bilgi işlem destek ekibi ile her türden işleminiz hemen kayıt altına alınmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu iş saatleri arasında iletişime geçebilirsiniz.

istikbal

 

İstikbal Mobilya Çağrı Merkezi Numarası

Kuruluş hikayesi Kayseri’de başlayan İstikbal Mobilya özgün ve şık tasarımları ile kısa bir süre içerisinde herkesin favori mobilya markası olmayı başarmıştır. Ayrıca yeni evli çiftler için oluşturduğu kampanyalar ile de sık sık gündemde olan İstikbal Mobilya ekonomik olması ile de dikkat çekiyor. İstikbal Mobilya müşteri hizmetlerini arayarak markanın kampanyaları hakkında daha detaylı bir bilgiye ulaşabilirsiniz.

Müşterileri ile iletişim halinde olmak isteyen firma İstikbal Mobilya iletişim numarasını oluşturarak onların sorunlarını ve şikayetlerini dinlemekte ve çözümler üretmektedir. İstikbal Mobilya müşteri temsilcisine 7/24 ulaşabilirsiniz. Talebinize göre iade ve değişim seçenekleri gerçekleştirilmektedir. 15 iş günü içerisinde talebiniz işleme alınıp sonlandırılmaktadır. Şeffaf bir şekilde yapılan tüm süreç işlemlerinden kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz. İstikbal web sitesi üzerinden süreç ile ilgili yönetmeliğe ulaşabilirsiniz.

İstikbal Mobilya Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 33 44

 

Yorum yapın