İstegelsin Market Çağrı Merkezi ve Destek Hattı

İstegelsin hizmet verdiği iller 10’dan fazladır. Platform, insanların aradığı her ürünü market fiyatında bulabileceği sanal bir market uygulaması olarak nitelendirilebilir. Firmanın kurucu ismi Sedat Yıldırım’dır. Yıldırım, Yıldız Holding bünyesindeki markalarda önemli görevler üstlenmiştir. Online alışveriş çılgınlığının artması ile İstegelsin güvenilir mi? Sorusu da çok sık geliyor. Uygulama, sanal alışveriş endüstrisinin lideri konumundadır. Firma, tüm yeniliklere ve taleplere ayak uydurarak satış ağını genişletmeyi hedefliyor.

İstegelsin Telefon Numarası

İstegelsin telefon numarası aracılığı ile sipariş destek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Şirket, yoğunluğa bağlı olmak kaydı ile birkaç dakika içerisinde çağrınızı cevaplandıracaktır. İstegelsin, online alışveriş pazarında kısa sürede başarıyı yakaladı. Şu anda milyonlarca kişi bu platform aracılığı ile pratik bir şekilde sipariş verebiliyor.

Moto kuryeler aracılığı ile siparişleriniz kapınıza kadar gönderiliyor. Üstelik oldukça avantajlı kampanyalarının olduğunu belirtmekte de fayda var.

İstegelsin İletişim Numarası

İstegelsin iletişim numarası olarak sabit bir hat kullanmaktadır. Haftanın her günü bu numara üzerinden müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken tek nokta saatlerdir. Sabah 09:00 ile akşam 21,00 arasında aramaya dikkat etmelisiniz. Aksi halde mesai saatlerinin dışına denk gelmektedir. İstegelsin müşteri temsilcileri müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutan uzman bir ekipten oluşmaktadır. Ekip, tüm taleplerinize cevap vermekten ve sorunlarınızı çözüme kavuşturmaktan memnuniyet duyacaktır. Ek olarak şirketin resmi e-posta adreslerinden de mesajlarınızı gönderebilirsiniz. Genellikle 24 saat içerisinde geri dönüş yapılıyor. Ancak çağrı merkezi, e-posta yöntemine göre çok daha hızlı çözüm sağlıyor.

İstegelsin Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlan

İstegelsin bayilik sistemi ne yazık ki bulunmuyor. Şirket, merkezi bir sistem üzerine inşa edilmiştir. Ancak çeşitli kargo firmalarıyla anlaşmalar yapılıyor. İstegelsin müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için yararlanabileceğiniz iletişim numaraları ve e-posta adresleri aşağıda listelenmiştir.

  • Telefon Numarası: 0850 255 17 17
  • E-Posta Adresi: musteri.hizmetleri@istegelsin.com
  • Whatsapp Destek: 0850 255 17 17

Firmanın iletişim numarasını ekleyerek 09.00-00.00 saatleri arasında müşteri temsilcilerine gayet pratik bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Yorum yapın