İstanbulKart İletişim Telefon Numarası

0
877

İstanbulKart tam olarak 2010 senesinden beri İstanbul şehrinde kullanılmaya başlanmıştır. Şehirdeki toplu taşıma araçlarında ödeme yöntemi olarak kullanılan İstanbulKart’ı neredeyse şehrin birçok yerinde kullanabilmektesiniz. İstanbul’da yer alan ulaşım araçlarında geçerli olan İstanbulKart toplamda 23’ten fazla alanda kullanılmaktadır. İstanbulKart’ın geçerli olduğu ulaşım alanları ise oldukça fazladır. 6 bin şehir içi otobüs hattında geçerli olan İstanbulKart aynı zamanda 81 metro istasyonunda, 66 deniz taşımacılığında, 3 teleferik istasyonunda, 52 tramvay istasyonunda geçerli olmaktadır. Ulaşım araçları dışında 136 şehir tuvaletinde ödeme yöntemi olarak kullanılan İstanbulKarta bakiye yükleme işlemlerinizi ise İETT gişelerinden ve belirli dolum noktalarından yapabilirsiniz. Ayrıca günümüzde mobil üzerinden de İstanbulKartınıza bakiye dolumu yapabilirsiniz. Eğer kartınızla ilgili sorunlarınız varsa İstanbulKart çağrı merkezini arayarak yetkililere danışabilir ve destek alabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerinde geçerli olan bu kartları aynı zamanda birçok dolum noktasından satın alabilirsiniz.

İstanbulKart müşteri hizmetleri numarası 444’le başlamaktadır. Sadece İstanbul’da ikamet eden kişiler için değil aynı zamanda İstanbul’u gezmeye gelen vatandaşların da temin edebileceği İstanbulKart’ın birçok kart türü bulunmaktadır. Anonim İstanbulKart, mavi kart, indirimli İstanbulKart ve ücretsiz İstanbulKart olarak türleri olan İstanbulKart’ın aynı zamanda sınırlı kullanıma sahip olan kartları da bulunmaktadır. Eğer İstanbulKartınız varsa ve kartınızı kaybettiyseniz ya da çaldırdıysanız İstanbulKart iletişim numarasını arayarak danışabilirsiniz.

İstanbulKart Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 2 161

0800 261 91 11

0212 468 00 99

Arama Terimleri: İstanbul Kart müşteri hizmetleri, İstanbul Kart müşteri temsilcisi, İstanbul Kart şikayet hattı, İstanbul Kart iletişim numarası, İstanbul Kart telefon numarası, İstanbul Kart irtibat telefonu, İstanbul Kart canlı destek, İstanbul Kart çağrı merkezi,

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz