İstanbul Minibüsçüler Odası İletişim Numarası

İstanbul Minibüsçüler Odası İletişim Numarası bilgisi ile İstanbul’da faaliyet gösteren minibüsçüler odasının telefon numarasına ulaşabilirsiniz. İstanbul Minibüsçüler Odası, İstanbul içindeki esnafların teknik ve temel ihtiyaçlarının karşılanması ve birçok maksadı bulunan bir kurumdur.

İstanbul Minibüsçüler Odası İletişim Numarası 2021

İstanbul Minibüsçüler Odası İletişim Numarası bilgisi içeriğimizin devamında yer almaktadır. Mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak, mesleğin menfaatlerine uygun olarak gelişmeleri takip etmek, dürüstlüğü ve güveni hakim etmek, meslek ahlakını koruyacak çalışmalar yapmak ve meslek disiplinini sağlamak amacıyla türlü çalışmalar yapmaktadırlar. İstanbul Minibüsçüler Odası bünyesinde kayıtlı olan yüzlerce minibüs bulunur. 2764 tane damalı minibüs, 4624 tane 14+1 minibüsü bulunur yani toplamda 6363 tane minibüs bulunur. Tüm İstanbul Minibüsçüler Odası çalışanları, odaya kayıtlı sürücülerin tüm eğitim ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çalışmalar yapmıştır. 1959 yılında kurulmuştur. O zamandan bu yana hizmet vermeye devam etmiştir. Yıl içinde binlerce sürücünün ve malzemenin temel ve teknik ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuştur ve kurulduğundan beri kusursuz bir hizmet vererek çalışmaktadır. Çalışanların ve oda üyelerinin menfaatleri ve ihtiyaçlarının karşılanması en ön planda olmaktadır.

İstanbul Minibüsçüler Odası İletişim Numarası
İstanbul Minibüsçüler Odası İletişim Numarası

İstanbul Minibüsçüler Odası Telefon Numarası

İstanbul Minibüsçüler Odası ile ilgili tüm öneri, istek ve şikayetleriniz için çeşitli iletişim kanalları bulunmaktadır. İstanbul Minibüsçüler Odasına ulaşmak için en basit ve kolay yöntem İstanbul Minibüsçüler Odası müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasıdır. Ayrıca İstanbul Minibüsçüler Odası e-posta adresine mail atarak en kısa yoldan iletişim kurulması mümkündür. En kısa yol olarak müşteri hizmetlerini aramak en mantıklısı olacaktır.

İstanbul Minibüsçüler Odası Çağrı Merkezi Numarası

İstanbul Minibüsçüler Odası birçok alanda çalışmalar yapmıştır. Birçok çalışmalar için sorularınızı kolayca öğrenebilirsiniz. Faaliyetler hakkında tüm sorularınız için kolayca iletişim kurmanız için müşteri hizmetleri iletişim numarası bulunmaktadır. Bu numaradan kolayca iletişim kurabilirsiniz. Gün içinde binlerce telefon almaktadır ve tüm sorulara yanıt vermektedir.

0212 534 81 02

İstanbul Minibüsçüler Odası e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim kurmanız mümkündür. E-posta adresine mail atarak tüm sorularınızı kolayca iletebilirsiniz. E-posta adresine mail atarak tüm sorularını iletebilirsiniz. İstanbul Minibüsçüler Odası hakkında tüm hizmetler ile ilgili sorularınız için anında mail atarak geri dönüşü bekleyebilirsiniz. Müşteri temsilcileri en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır. Her bildirim cevapsız kalmaması için en kısa süre içinde cevaplandırılacaktır.

İstanbul Minibüsçüler Odası E-posta Adresi

İstanbul Minibüsçüler Odası Web Sitesi

Yorum yapın