İstanbul Havalimanı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
274

İstanbul Havalimanı, 29 Ekim 2018 tarihinde açılmıştır. Avrupa’nın hatta dünyanın en büyük havalimanlarından birisi olan İstanbul Havalimanı; görkemli duruşu, son teknoloji envanteri ve yolcu memnuniyetine dayalı geliştirdiği politikalar ile açıldığı günden bu yana pek çok kişinin beğenisini ve takdirini kazanmıştır. Bu yazımızda sizlere İstanbul Havalimanı çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerinden detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Yıllık 200 milyon yolcu kapasitesine sahip iki farklı yolcu terminalinde toplam 6 pisti bulunan İstanbul Havalimanı; uluslararası bir havalimanıdır. Havalimanın yapımı ve işletmesi için Cengiz, Mapa, Limak, Kolin, Kalyon Ortak Girişim Grubu (OGG) şirketleri ihaleyi kazanarak İGA Airports şirketini kurdular. İmrahor, Tayakadın, Yeniköy, Arnavutköy mevkisinde bulunan havalimanı için Havaist adı verilen ulaşım seferleri başladı. Raylı sistem yapımın devam ettiği İstanbul Havalimanı’na hem İETT otobüsleri ile hem de Havaist’ler ile gidilebilmektedir.

İstanbul Havalimanı 444 lü çağrı merkezi telefon numarası 444 1 442’dir. Bu numara üzerinden İstanbul Havalimanı çağrı merkezi temsilcileri ile görüşebilir; soru ve sorunlarınızı kolaylıkla iletebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 1 442

Istanbul Airport Call Center Contact Phone Number
444 1 442

İstanbul Havalimanı İletişim Mail Adresi
customercare@igairport.aero

İstanbul Havalimanı Adresi
Tayakadın Mah. Terminal Cad. No:1 Arnavutköy / İstanbul

İstanbul Havalimanı’na ulaşım için Havaist çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve Havaist sefer bilgileri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: İstanbul Havalimanı iletişim bilgileri, İstanbul Havalimanı telefon no, İstanbul Havalimanı irtibat tel, İstanbul Havalimanı canlı destek, İstanbul Havalimanı müşteri temsilcisi, İstanbul Havalimanı şikayet hattı, İstanbul Havalimanı 0850 li telefon numarası, İstanbul Havalimanı whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz