İpekyol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
472

Türkiye’de en çok tercih edilen hazır giyim markalarından birisi olan İpekyol, 1986 senesinde faaliyetlerine başlamıştır. Üç sene sonra ise Rumeli Caddesinde ilk mağazasını açmıştır. Hizmete geçtiği yandan bu yana büyük bir büyüme yaşayan İpekyol giyim mağazaları kısa bir süre içerisinde Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde mağaza açmış ve büyük bir müşteri kitlesien erişmiştir. Türkiye’de 230’dan fazla mağazası bulunan İpekyol aynı zamanda yurt dışında da birçok ülkede mağaza açarak adından bahsettirmeyi başarmıştır. Azerbaycan, Katar, Arabistan, Kuzey Irak, Kuveyt, Kazakistan, Kıbrıs, Bahreyn gibi ülkelerde mağazası bulunan İpekyol yurt dışında 39 mağazası ile büyük bir yabancı müşteri kitlesini etkilemeyi başaran bir moda markası olmuştur. Kadınların en çok tercih ettiği markalar arasında yer alan İpekyol markası modaya yön veren firmalar arasındadır. Size en yakın İpekyol mağazasının nerede olduğunu öğrenmek için İpekyol çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Bluz, ceket, etek, gömlek, elbise, jean, şort, pantolon, penye, triko, tunik, tulum gibi giysiler ile şık ve kaliteli ürünler üreten firma aynı zamanda ayakkabı ve aksesuar alanında da üretimler gerçekleştirmektedir. İpekyol markasının ürünleri hakkında şikayetlerinizi ve değişim, iade gibi taleplerinizi İpekyol müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz.

İnternet sitesi üzerinden de online alışveriş yapma fırsatını müşterilerine sunan İpekyol, müşterilerinin yaşadığı ödeme sorunlarını çağrı merkezi numarası üzerinden cevaplamaktadır. Kargonuzun nerede olduğunu ve sitede yaptığınız alışverişlerinizde çıkan sorunlar için İpekyol iletişim numarasını arayabilirsiniz.

İpekyol Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0212 368 0 111

Arama Terimleri: İpekyol irtibat telefonu, İpekyol telefon numarası, İpekyol canlı destek, İpekyol iletişim numarası, İpekyol çağrı merkezi, İpekyol müşteri hizmetleri, İpekyol müşteri temsilcisi, İpekyol şikayet hattı,

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz