ipekyol Çağrı Merkezi Telefon Numarası

İpekyol çağrı merkezi numarası nedir? İpekyol, kadın aksesuar ve giyim ürünleri üreten ve satışını yapan bir firmadır. Bu sektörde oldukça iyi bir pazar payına sahip olan İpekyol, modern tasarımlarıyla kadınların uygun fiyatlarla şık olmasını sağlıyor. İpekyol firması, son derece tüketici dostu, uygun ürünler üretmektedir. Şuanda Türkiye’de 200’den fazla mağazası bulunan marka, başarılı bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. 

İpekyol firmasından alışveriş yapmak için doğrudan İpekyol mağazalarına gitmenizi öneriyoruz, fakat bulunduğunuz yerde bir ipekyol mağazası yoksa, bu durumda online alışveriş imkanını kullanarak, internet üzerinden siparişlerinizi verebilir ve doğrudan sipariş ettiğiniz ürünlerin adresinize hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

İpekyol sadece Türkiye’de değil, Azerbaycan, Katar gibi ülkelerde de satış yapmaktadır. Bu ülkelerde olduğu gibi elbette kendi ülkemizde de yüksek indirimler sağlamakta ve zaman zaman 200 TL’ye satılan bir ürünü 50 TL’ye satın almanıza olanak sağlamaktadır. İpekyol firmasından yaptığınız alışverişler tamamen kalite güvence standartları altındadır. Verdiğiniz siparişler çok kısa sürede elinize ulaşır ve yine rahatlıkla iade edebilirsiniz.

İpekyol firmasının müşteri hizmetleri hattına erişmeden önce ilk olarak aşağıda bahsettiğimiz iletişim kanallarını kullanmanız tavsiye edilmektedir. Aşağıdaki iletişim kanalları vasıtasıyla iletişim kuramazsanız, e-posta adresine mail atabilir veya doğrudan iletişim kurmak için genel müdürlük adresine ulaşabilirsiniz.

Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası: 

0 (850) 399 47 35

Çağrı Merkezi E-posta adresi: 

ayaydinmiroglio@ipekyol.com.tr

Genel Müdürlük Telefon: 0 (212) 368 01 01

Genel Müdürlük Adres: Ayaydın-Miroglio Merkez Bomonti Kazım Orbay Cad. No.35 34381 Şişli/ İstanbul 

Yorum yapın