İpek Mobilya Müşteri Hizmetleri Numarası 2022

İpek Mobilya Müşteri Hizmetleri Numarası bilgisi ile 1991 yıllarında faaliyete geçmiş bir şirket olan İpek Mobilya şirketine ulaşabilirsiniz. Şirket kurulduğu yıldan itibaren özgün tasarımı ile mobilya pazarında trendleri belirleyen etkin bir marka olarak faaliyetini devam ettirmektedir. Koltuk takımlarından kanepeye, genç odasından yemek odasına, yatak odasından farklı yatak çeşitlerini, bazalardan diğer farklı ürünlere kadar geniş ürün yelpazesini müşterilerin beğenisine sunmaya devam etmekte olan bir mobilya markasıdır.

İpek Mobilya Müşteri Hizmetleri Numarası

Rahatlığın en doğal halini sunan İpek Mobilya kurulduğu yıldan bu yana estetik, kaliteli, fonksiyonel ve şık tasarımları ile uygun fiyat politakısıyla zamanında hizmet anlayışı ile Türkiye geneline yayılan geniş hizmet ağıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerine sunmaktadır. İpek mobilya ticari faaliyetleri dışında, sosyal sorumluluk projelerine de destek veren bir mobilya markasıdır.

İpek mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Affet Arslan 1981 yılında koltuk döşeme ustası olarak Kayseri de 15 metre karelik bir dükkanda çalışmaya başlamıştır. 1989 yılında ilk toptan çok katlı mağazasını açmıştır. Türkiye’nin dört bir yanına satış yapmaya başlamıştır. Kayseri de üretim faaliyeti gösteren önemli mobilya markalarından biri İpek mobilyadır. Yurt geneline, yalnızca markalarının bulunduğu 203 bayi ile hizmet veren firma, bu yıl sonuna kadar 50 adet, bin metre karenin üzerine İpek Mobilya konseptine uygun A plus mağazasının hizmet vermesini sağlayacaktır. 45 ülkeye ürünlerini gönderen firma ağını genişletmeyi planlıyor.

2016 yılında, Danimarka, Avusturya ve Cezaire de ihracata da başlamışlardır. Şirket günlük 480 parça koltuk ve köşe takımının yanında 400 kanepe, 200 yatak, 300 baza ve 400 parça panel mobilya kapasitesi ile üretim yapmaktadır. İpek mobilya geçmişten geleceğe müşterilerine ipeksi bir mutluluk sunmaya devam etmektedir. Kalitesi ve rahatlığı ile müşterilerin talep ve ilgisini kazanmaktadır.

İpek Mobilya Çağrı Merkezi Numarası

444 38 18

İpek Mobilya İletişim

“İpek Mobilya Müşteri Hizmetleri Numarası 2022” üzerine bir yorum

Yorum yapın