İpana İletişim Telefon Numarası

İpana İletişim Telefon Numarası bilgisi sayesinde dünyanın en önemli diş macunu üretici şirketi olan İpana şirketine herhangi bir sorun anında ulaşabilirsiniz. İpana Türkiye’de en çok bilinen firmaların başında gelmektedir. Yıllardır banyo dolaplarının içinde  kendini gösteren, göstermeye devam eden şirket 1915 yılında Bristol-Meyers tarafından Amerika Birleşik Devletlerinde kurulmuştur. Bir neslin dolabından eksilmeyen ürünleri ilk üretildiği yıllarda çok popüler olmasına rağmen, sonrasında biraz da olsa adı unutulmuş ama uygun fiyatı ve kalitesiyle yine de bazı kesimin dolaplarındaki yerini kaybettirmemiş bir diş macunu markasıdır.

İpana İletişim Telefon Numarası Nedir?

İpana ilk olarak Amerika Birleşik Devletlerinde üretilmesine rağmen günümüzde sadece Türkiye’de üretilip, satılmaktadır. Yıllar geçtikçe markayı satın alacak bir kuruma ihtiyaç duyar ve 1968 yılında marka üretimi bırakıp satışı durdurmuştur. Daha sonra Amerika Birleşik Devletlerinden iki iş arkadaşı markayı satın almış, üretime ve satışa tekrardan başlamışlar. Ama ne yazık ki bu girişimde işe yaramamış ve 1973 yılında diş macunu üretimi ve satımı tekrardan sonlanmıştır.

Daha sonrasında 1991 yılında P&G tarafından İpana markası tekrardan satın alınmış ve Eczacıbaşı ile birlikte iş birliği yapılarak yeniden market raflarında yerini almıştır. Günümüzde sadece Türkiye’de üretilip satılmaya devam eden İpana son dönemde güçlenen markalarına karşı kendini unutturmamak için “yenilenmiş içerikli” ve “yenilenmiş formüllü” adı altında reklamlar yaparak kendini hatırlatmaya çalışmıştır. Eski günlerdeki gibi lider olmayı hedefleyen İpana; yapmış olduğu reklamlarda “güçlendirilmiş beyazlatıcı formül” adı altında dişleri beyazlattığı yönündeki iddiasıyla eski günlerdeki gücüne ulaşmaya çalışmaktadır.

Vermiş olduğu “beyaz dişler” adı altındaki vaadini yetersiz bulup “ üç boyutlu beyazlık” adı altında toplamış, dış macunu markasıdır. Ayrıca İpana dış macunu Kuzey Amerika da 1950’lerde liderliğinin zirve yıllarında İpana Reklamlarında  kullanıldığı  Disney maskotu Bucky Beaver sayesinde o dönemlerde iz bırakmayı başarmıştır.

İpana telefon numarasını herhangi bir alerjik reaksiyonda ya da şikayet ve önerileriniz için arayabilirsiniz. Öğüt Organik Gıda İletişim Numarası bilgisine ise ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İpana Çağrı Merkezi Numarası

0 216 519 81 01

İpana İletişim

“İpana İletişim Telefon Numarası” üzerine bir yorum

 1. SN. Yetkili,

  Kurumsal kimliğinizin en önemli parçası olan logonuzu yaka rozeti ile bütünleştirmeye hazırız…30 yıllık birikimimizle sektöründe hizmet veren köklü firmalardan biriyiz.

  Yıllar boyunca edindiği bilgi birikimi ileri teknoloji ,imalat ve üretim konusunda uzmanlaşmış bir ekiple birleştirerek sizlerle tanışmak ürünlerimiz hakkında bilgi edinmek ve bizlere ulaşmak için lütfen http://www.damlarozet.com ‘u ziyaret ediniz.

  Çeşitli görüş ve önerilerinizi bekliyoruz..

  Saygılarımızla…

  Hizmetlerimiz :Rozet , Plaket, Şilt, Kravat iğnesi , Madalya , Kristal Ödüller , Anahtarlık , Kupa, ,Broş , Masa İsimliği ,Gümüş Tabaklar…

  Cevapla
Yorum yapın