Instagram İletişim Telefon Numarası

Instagram İletişim Telefon Numarası, Facebook’ta sorun yaşayan Facebook kullanıcıları tarafından sıkça araştırılmaktadır. 6 Ekim 2010 tarihinde Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kurulan Instagram; fotoğraf ve video paylaşım platformudur. Instagram üzerinde kullanıcılar günlük hayatta çektiği fotoğrafları ve videoları takipçileri ile paylaşarak birbirleri ile etkileşim halindedir. Instagram; son yıllarda dünyanın en popüler sosyal medya platformu olmayı başarmıştır. Bu yazımızda Instagram kullanımı konusunda pek çok kişi tarafından aranan Instagram İletişim Telefon Numarası ve Instagram iletişim bilgileri hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Instagram Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sadece fotoğraf ve video paylaşım konseptiyle oluşturulan Instagram üzerinde kullanıcılar Instagram’ın sunmuş olduğu onlarca görsel efektler ile fotoğraf ve videolarını düzenleyebilmektedir. Takipçileri ile sürekli etkileşim halinde olan insanlar; Instagram’ın ‘Hikayeler’ adını verdiği özelliği sayesinde de anlık olarak fotoğraf, video veya boomerang çekerek takipçileri ile paylaşabiliyor. Diğer fotoğraf paylaşımının aksine Instagram hikayelerinin yani ‘Story’ özelliğinin farkı 24 saat içerisinde tamamen siliniyor oluşudur.

Instagram Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Instagram üzerinden kullanıcılar canlı yayın açarak takipçileri ile anlık görüşme sağlayabiliyor. Ayrıca Instagram’ın sürekli güncellediği özelliklerle uygulamaya kullanmak oldukça keyifli hale geliyor. 2012 yılında Facebook tarafından satın alınan Instagram; her geçen gün kendini yenilediği gibi kullanıcılarına çok daha eğlenceli vakit geçirtmeyi amaçlamaktadır. Instagram; tamamen ücretsiz bir platformdur. iOS, Android ve Windows Phone tabanlı cihazlarda kullanılabilmektedir. Instagram’ın 2017 yılı verilerine göre 800 milyonu aşkın kayıtlı kullancısı bulunmaktadır.

Tüm sosyal medya platformlarında olduğu gibi uluslararası ölçekte dijital bir hizmet platformu olduğundan Instagram; milyonlarca kayıtlı kullanıcıya doğrudan destek maalesef ki sunamıyor. Buna göre Instagram 444 lü müşteri hizmetleri bulunmuyor. Instagram kullanıcıları bunun yerine resmi olarak yayınlanan Instagram Destek sayfasından işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Instagram Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Üzgünüz, böyle bir numara bulunmamaktadır.

Instagram Resmi Yardım Sayfası

Yukarıda bulunan Instagram Yardım Merkezi bağlantısı aracılığıyla Instagram kullanımında yaşamış olduğunuz tüm problemler hakkında yardım başlığına ulaşarak sorununuzun çözümünü sağlayabilirsiniz. Kullanıcılar; Instagram hesabı kapatma, sahte Instagram hesabını kapattırma, Instagram şifresi unutma, çalınan Instagram hesabını geri alma veya telefondan Instagram’a giriş yapamama gibi tüm sorunların çözümünü bu sayfa üzerinden veya sayfada bulunan iletişim formu aracılığıyla çözümleyebilmektedir.

Unutmadan söyleyelim; aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla da sorununuzu ekibimize bildirerek ekibimizden ücretsiz bir şekilde yardım talep edebilirsiniz. Yapmış olduğunuz destek talepleri en geç 24 saat içerisinde yanıtlanacaktır.

Instagram Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımıza da göz atabilirsiniz.

 

Yorum yapın