İninal Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2021

İninal Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisi ile ülkemizde faaliyet gösteren finansal aracılık şirketi İninal’a ulaşabilirsiniz. İninal banka hesabınız gerek olmadan kart ekstresiz güvenli alışveriş yapabileceğiniz bir karttır. Herhangi bir bankaya bağlı kalmadan ve kredi kartı borcunuz olmadan size alışveriş yapma imkanı sağlar.

İninal Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

İninal Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisi içeriğimizin devamında paylaşılmıştır. İninal kartınıza yüklediğiniz kadarıyla size alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. Müşterilerine bireysel ve kurumsal alanda finansal hizmet sağlamak amacıyla 2012 yılında kurulmuştur. Bütçeleriniz doğrultusunda kendi alışveriş limitinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Kredi kartlarının size sunduğu imkanların çoğunlukla aynı olduğu İninal kartta borcunuz için bütçenizi zorlamanıza gerek kalmadan rahatça ve güvenli bir şekilde bakiyeniz doğrultusunda alışveriş yapabilirsiniz.

İninal kartın müşterilerine özel olarak sunduğu birçok kampanya ve fırsatı sayesinde indirimli bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. İninal kart kredi kartının geçtiği birçok anlaşmalı yerde kullanılabilmektedir. Nakit para taşımadan sadece İninal kart ile eksiklerinizi tamamlayabilir ve  İninal sayesinde nakit paranızı düşürme veya çalınma gibi durumlarla ilgili sorunlarla karşılaşmazsınız. Satış noktaları bulunan İninal kartı internet üzerinden sahip olabilirsiniz. D&R, Migros, Vatan Bilgisayar ve Şok market başta olarak şubelerden alabilirsiniz. Kartınızdaki bakiyenizin bitmesi durumunda ATM, PTTMatik, PTT Şubeleri, Migros ve Şok market gibi noktalara giderek yükleme yapabilirsiniz. Kartınızı tek seferlik kullanmak için 5 TL veya kullanmaya devam ederseniz aylık olarak 2 TL ödemeniz gerekmektedir. Müşterilerinin memnuniyetini düşünen İninal kartla ilgili sorunlar için İninal Kart müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

İninal Kart çağrı merkezi telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Yaşadığınız sorunlar ve kartınıza ait sorularınız gibi birçok işlem için kullanabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası sayesinde de benzer içeriğimize gidebilirsiniz.

İninal Kart Telefon Numarası

0850 311 77 01

İninal İletişim

Yorum yapın