ING Bank Telefon Numarası

ING Bank Telefon Numarası bilgisinin yer aldığı bu içeriğimizde ülkemizin yeni banka kuruluşlarından olan ING Bank’a herhangi bir sorun anında ulaşabileceğiniz numaralar yer almaktadır.

Türkiye’de daha yeni bankalar arasında yer alan ING Bank tam olarak 1991 senesinde kurulmuştur. Daha sonra bankanın adı Türk Boston Bank A.Ş. olmuştur. Üç sene sonra bankanın tüm hisseleri ise Oyak Grubu tarafından satın alınmıştır. Böylelikle bankanın tek sahibi konumunda olan Oyak Bank, 2007 senesinde ING Gruba tüm hisselerini devretmiştir ve böylelikle bankanın adı da ING Bank olarak değişmiştir ve günümüze kadar gelmiştir.

ING Bank Telefon Numarası Nedir?

2008 senesinde özellikle büyük çalışmalar yapmaya başlayan banka sadece kurumsal alanda değil aynı zamanda bireysel olarak da büyük hizmetler vermektedir. Hollanda kökenli bir banka olan ING Bank sadece Türkiye içerisinde değil aynı zamanda Asya, Avrupa, Avustralya, Kuzey Latin Amerika gibi bölgelerde yer alan birçok ülkede de hizmet vermektedir. Toplamda 40’dan fazla ülkede hizmet vermekte olan ING Bank’ın 53 binden fazla çalışanı mevcuttur. Çalışanları ile müşterilerinin her türlü sorununa çözüm odaklı yaklaşan banka daha iyi bir hizmet verebilmek için ING Bank çağrı merkezini kurmuştur.

Özellikle mevduat hesabı açmak isteyenlerin en çok tercih ettiği bankalardan olan ING Bank aynı zamanda ihtiyaç, taşıt ve konut kredileri de vermektedir. ING Bank iletişim numarasından bankayı arayarak bankanın şu an sunduğu faiz ve kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Denizbank Müşteri Hizmetleri

Ayrıca ING Bank müşteri temsilcisine bağlanarak ING Bank üzerinden kredi ya da banka kartı başvurusunda bulunabilir eğer kartınız mevcutsa hesabınız hakkında detaylı bilgilere ve borç bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

ING Bank İletişim Numarası

0850 222 06 00

Yorum yapın