İndex Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Numarası

İndex Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Numarası bilgisi ile Türkiye genelinde bilgisayar ürünlerinin satışı yapan İndex Bilgisayar şirketine erişim sağlayabilirsiniz. İndeks Bilgisayar yani tam adı ile İndeks Bilgisayar Sistemleri Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1989 yılında Türkiye genelindeki bilgisayar şirketlerine, ihtiyaç duydukları tüm ürünleri, iyi organize olmuş bir bilgisayar dağıtıcısı kimliğinin faaliyetlerini çalıştırmak amacıyla kurulmuştur.

İndex Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

İndex Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Numarası içeriğimizin devamında yer almaktadır. İndeks Bilgisayar A.Ş. 200’den fazla dünya markasının dağıtımını yapar, 500 personele ve 8000’den fazla iş ortağına sahip, 2001 yılından bu yana Bilişim Teknolojileri sektöründe öncülüğünü yapmış ve liderliği elinde bulunduran bir şirketler grubudur. Büyük bir ismi vardır. Kurmuş olduğu ortaklıklar ve diğer tüm ürün hizmetleri ile ilgili işlemlerde İndex Bilgisayar bir numara olmuştur. Lider olmuş bir firmadır. Özellikle 2017 yılında büyük bir satış rekoru kırmıştır. İntel, HP, epson, canon, asus, apple, acer, lenovo, LG, kingston, microsoft, samsung ve western digital markaları İndex bilgisayarın satışını yapan firmalardır. Yani İndex bilgisayar bünyesinde bu markaların ürünleri ve bilgisayarları bulunmaktadır. Kurulduğu zamandan beri büyük bir ses getiren İndex bilgisayar kurulduğu zamandan beri yüksek satış hedeflemiş ve tüm satışlarını buna yönelik yapmıştır. Özellikle Türkiye daha sonra tüm dünyada yaygın olarak satışa gerçekleşen firmalar arasında öncülük yapmaktadır. Kurulduğu zamandan beri büyük bir satış rekoru kırmıştır. Ayrıca bünyesinde bulunan markalar son derece değerli, kalitelidir.

İndex Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Numarası
İndex Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Numarası

İndex Bilgisayar Çağrı Merkezi Numarası

İndex bilgisayar ile ilgili tüm problemleriniz, ürün sorularınız, ürün arızalarınız ve diğer tüm sorunlarınız için İndex bilgisayar müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Bilgisayarlar ile ilgili tüm sorularınız için kolayca arayarak hizmet alabilirsiniz. Ürün sorgulama ve ürünler hakkında her sorunuz için 10:00 ve 17:00 saatleri arasında arayarak kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz.

0212 331 21 21

İndex Telefon Numarası

İndex bilgisayar hakkında tüm soru, öneri, istek ve şikayetleriniz için İndex çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca hizmet alabilirsiniz. Müşteri temsilcileri son derece hızlı ve pratik şekilde tüm sorularınıza yanıt verecektir. İndex bilgisayar tüm işlemlerde müşterilerin isteklerine cevap verecektir. Mesai saatleri içinde ararsanız daha kolay bilgi sahibi olabilirsiniz. Her konuda yardımcı olan müşteri temsilcileri sayesinde hiçbir sorunuz yanıtsız kalmaz.

0262 658 28 06

İndex Bilgisayar İletişim

“İndex Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Numarası” üzerine 2 yorum

  1. Süpersel ben hesap çaldığım için engellendim bir daha yapmıcam lütfen okadar emek verdim biradaha yemin ederim hesap çalmıcam

    Cevapla
Yorum yapın