IKEA Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

IKEA çağrı merkezi iletişim seçenekleri ve iletişim bilgilerini sunduğumuz bu makalemizde vatandaşlarımız için neredeyse tüm faydalı bilgilerin yer aldığı bu portalı inceledik. İyi okumalar dileriz.

IKEA Müşteri Hizmetleri Numarası

İsveç kökenli olan IKEA mağazası 1943 senesinde kurulan bir zincir market firmasıdır. İlk olarak posta siparişi yapan firma, beş sene sonra ise kendi mobilyalarını satmaya başlamıştır. Bu şekilde başlayan süreç ile tüm ev ürünlerini üretmeye başlayan IKEA, gıda ve elektronik alet üzerine de çalışmalar yapmaya başlamıştır. IKEA’nın anlamı ise İsveç dilinde ‘’mobilya’’ anlamına gelmektedir.

ikea

IKEA İletişim Numarası

Yurt dışında ilk olarak Norveç ülkesinde hizmet vermeye başlayan mağaza daha sonra ise Danimarka ülkesinde hizmet vermeye başlamıştır. Çok kısa bir süre içerisinde Avrupa’nın en çok tercih ettiği mobilya mağazaları arasında yer almaya başlayan IKEA ardından Fransa, İspanya, Avustralya, Japonya, İtalya gibi ülkelerde de faaliyetlerini göstermeye başladı. Günümüzde 50 mağazaya sahip olan IKEA’nın mağazaları en çok Birleşik Krallık’ta yer almaktadır. 2018 senesi itibari ile 52 farklı ülkede hizmet vermekte olan IKEA, Türkiye’deki ilk mağazasını ise 2005 senesinde İstanbul’da açmıştır. İstanbul’da da büyük bir rağbet gören IKEA mağazası daha sonra İzmir, Bursa, Ankara, Adana, Muğla ve Antalya gibi şehirlerde de açılmıştır. IKEA mağazaları hakkında daha detaylı bir bilgi alabilmek için IKEA iletişim numarasını arayabilirsiniz.

8 binden fazla ürün çeşidi olan IKEA mağazalarında en şık ve en kaliteli yemek odası, oturma odası, yatak odası, çocuk odası takımlarını görebilir ve satın alabilirsiniz. Ayrıca ev tekstili, dolap, yatak, kitaplık, masa, mutfak, aydınlatma gibi alanlarda da hizmet vermektedir. En kaliteli ürünü en uygun fiyattan müşteriler ile buluşturmak amacıyla çalışan IKEA, diğer sektörlerde de kendinden bahsettirmektedir. Nitekim gıda sektörüne de el atan IKEA firması, ürünleri ile ülkemizde birçok müşteriyi memnun etmiştir. Kendilerine has bir menüye sahip olan IKEA, fast food gibi alanlarda gıda hizmeti vermektedir.

IKEA Çağrı Merkezi Numarası

Internet sitesi üzerinden de satış gerçekleştiren IKEA mağazası ürünlerini en son trendlere göre tasarlamaktadır. Zevkinize uygun her türden ev eşyasını kolayca bulabilirsiniz. IKEA çağrı merkezini arayarak size en yakın IKEA şubesinin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca istek, öneri ve şikayet bildirilerinizi de yine çağrı merkezine bırakabilirsiniz.

IKEA Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 4 532

 

Yorum yapın