IKEA Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
489

İsveç kökenli olan IKEA mağazası 1943 senesinde kurulan bir mağazadır. İlk olarak posta siparişi yapan firma beş sene sonra ise kendi mobilyalarını satmaya başlamıştır. IKEA’nın anlamı ise İsveç dilinde ‘mobilya’ anlamına gelmektedir. Yurt dışında ilk olarak Norveç ülkesinde hizmet vermeye başlayan mağaza daha sonra ise Danimarka ülkesinde hizmet vermeye başlamıştır. Çok kısa bir süre içerisinde Avrupa’nın en çok tercih ettiği mobilya mağazaları arasında yer almaya başlayan IKEA ardından Fransa, İspanya, Avustralya, Japonya, İtalya gibi ülkelerde de faaliyetlerini göstermeye başladı. Günümüzde 50 mağazaya sahip olan IKEA’nın mağazaları en çok Birleşik Krallık’ta yer almaktadır. 2018 senesi itibari ile 52 farklı ülkede hizmet vermekte olan IKEA, Türkiye’deki ilk mağazasını ise 2005 senesinde İstanbul’da açmıştır. İstanbul’da da büyük bir rağbet gören IKEA mağazası daha sonra İzmir, Bursa, Ankara, Adana, Muğla ve Antalya gibi şehirlerde de açılmıştır. IKEA mağazaları hakkında daha detaylı bir bilgi alabilmek için IKEA iletişim numarasını arayabilirsiniz.

8 binden fazla ürün çeşidi olan IKEA mağazalarında en şık ve en kaliteli yemek odası, oturma odası, yatak odası, çocuk odası takımlarını görebilir ve satın alabilirsiniz. Ayrıca ev tekstili, dolap, yatak, kitaplık, masa, mutfak, aydınlatma gibi alanlarda da hizmet vermekte olan mağaza hakkında istek, öneri ve şikayetlerinizi IKEA müşteri hizmetlerinden dile getirebilirsiniz.

Internet sitesi üzerinden de satış gerçekleştiren IKEA mağazası ürünlerini en son trendlere göre tasarlamaktadır. IKEA çağrı merkezini arayarak size en yakın IKEA şubesinin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

IKEA Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 4 532

Arama Terimleri: IKEA irtibat telefonu, IKEA iletişim numarası, IKEA şikayet hattı, IKEA telefon numarası, IKEA canlı destek, IKEA çağrı merkezi, IKEA müşteri hizmetleri, IKEA müşteri temsilcisi,

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz