İgdaş Çağrı Merkezi Telefon Numarası

İgdaş Çağrı merkezi numarası nedir? İgdaş, Türkiye’de hizmet veren bir doğalgaz dağıtım kuruluşudur. İgdaş, İstanbul’luların doğalgazlarını dağıtmakta ve tüm İstanbul’a doğalgaz ulaşımı sağlamaktadır. İstanbul’lu vatandaşlar zaman zaman doğalgazları ile ilgili sorunlar yaşayabilmekte ve bu gibi sorunlarda İgdaş’dan yardım almaları veya iletişim sağlamaları gerekmektedir. Bunun için İgdaş, çağrı merkezi telefon numarasını paylaşmıştır. Olası bir yardım ihtiyacında İgdaş’ı arayıp rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. 

İgdaş, çağrı merkezini şu şekilde kategorize etmiştir ‘’ Gaz kesilmesi, gaz sorunları, gaz dağıtım sorunları, mahalle altyapısı ile alakalı sorunlar, diğer sorunlar, öneri ve şikayetleriniz.’’ Burada bahsedildiği gibi İgdaş’la iletişime geçebilir ve sorununuz neyse rahat rahat anlatarak çözüm ve yardım isteyebilirsiniz. İgdaş bu konuda size elinden geldiğince yardımcı olacaktır. İgdaş, iletişim kurulması adına, telefon numarası, e-posta adresi, genel müdürlük adresi ve acil durumlar için ayrı bir telefon numarası oluşturmuştur. Bu numaralar üzerinden rahatlıkla İgdaş ile iletişime geçip yardım isteyebilirsiniz.

İgdaş ilk kez İstanbul’a doğalgaz verme amacıyla 1986 ‘da Eyüpsultan’da kurulmuştur. O yıllarda İstanbul’da ağırlıklı olarak kömür sobaları kullanılırdı, bazı bölgelerde ısınma için klima da kullanılabiliyordu. Doğalgaz ilk kez 1986 yılında İgdaş’ın kurulmasıyla beraber İstanbul’da yaygınlaşmaya başladı. 1986’da doğalgaz kullanan ev oranı sadece yüzde 2 civarındayken, şuanda sadece soba kullanan ev oranı yüzde 2 civarındadır. Çevreye zarar vermeden sağlıklı bir şekilde ısıtma yapması nedeniyle soba sıklıkla tercih ediliyor. Şimdi sizlere İgdaş ile iletişim kurabileceğiniz telefon numaralarını paylaşacağız.

İGDAŞ Çağrı Merkezi: 153 (İstanbul İçi)

İGDAŞ Çağrı Merkezi: 0 212 153 00 00 (İstanbul Dışı)

İGDAŞ Doğalgaz Acil: 187

Yorum yapın