İDO İletişim Numarası

İstanbul Deniz Otobüsleri tam olarak 1987 ve 1988 senesinde hizmet vermeye başlamıştır. İlk olarak Norveç’ten satın alınan 10 deniz otobüsü ile hizmetlerine başlayan İstanbul Deniz Otobüslerinde günümüz itibari ile 100’den fazla deniz otobüsü hizmet vermektedir.

İDO İletişim Numarası Nedir?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından hizmet vermekte olan İstanbul Deniz Otobüsleri ilk olarak 1987 senesinde iki deniz otobüsü ile hizmet vermeye başladı. 1996 senesine kadar deniz otobüslerini arttıran İDO tam olarak 14 deniz otobüsü ile hizmet vermeye başlamıştır. 2004 senesinde ise 112 araç kapasitesine sahip olan 2 hızlı feribot ile hizmet vermeye başlayan İDO seferleri, Pendik – Yalova hatları içerisinde hizmet vermeye başlamıştır. Bir sene sonra ise Türkiye Denizcilik İşletmelerine bağlı olan Şehir Hatlarının yönetimi resmi olarak iskeleler dahil olmak üzere İstanbul Deniz Otobüslerine devredilmiştir. 2007 senesinde Yenikapı – Bursa hatları arasında hizmet vermeye başlayan İDO, Osman Gazi – 1 feribotu ile seferlerine resmi olarak başlamıştır. Eğer İDO seferleri hakkında daha çok bilgi almak istiyorsanız İDO çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Vatandaşlara 7/24 hizmet vermekte olan İDO vatandaşlara daha kaliteli ve faydalı bir hizmet verebilmek için İDO iletişim numarasını oluşturmuştur. Firmanın çağrı merkezini İDO hakkında merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi rahat bir şekilde dile getirebilir ve yetkililerden destek alabilirsiniz. 2016 senesinde e-Bilet uygulaması üzerinden de hizmet vermeye başlayan İDO ‘nun tarifeleri ve seyahatleri hakkında daha çok bilgiyi İDO müşteri temsilcisini arayarak öğrenebilirsiniz.

Devlet Kurumları kategorimizde benzer firmalara ulaşabilirsiniz.

İDO Çağrı Merkezi Telefon Numarası

0850 222 44 36

İDO İletişim E-Posta Adresi

İDO İletişim Formu

Yorum yapın