İdefix Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İdefix Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisi ile Türkiye’de kitap sektöründe faaliyet veren bir firma olan İdefix’e ulaşabilirsiniz. İlk olarak 1999 yılında internet sitesi üzerinden faaliyete başlamıştır. Daha sonra internet sitesi sayesinde kiitabevinin yanı sıra farklı alanlarda hizmet vermiştir. İdefix müşterilerine birçok farklı markadan ve fiyattan ürünleri ile hizmet vermektedir. İdefix internet sitesi üzerinden kitap, kırtasiye, oyun ve hobi alanında bulunan ürünlerini satışa sunmuştur.

İdefix Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Ürünleri arasıında edebiyat, çocuk kitapları, yabancı dil, şiir, roman, sınavlara hazırlık ve ilköğretim, ortaokul ve lise öğrencilerine yardımcı ders kitapları bulunmaktadır. Ayrıca İdefix müşterilerine e-kitap adı altında da birçok farklı yayınevinden ürünlerini piyasaya sürmüştür. İdefix internet sitesi sayesinde defter, boya, kalem, çanta ve kalemlik gibi kırtasiye alanında ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye genelinde telefon, tablet, akıllı saat, hoparlör, kulaklık, bilgisayar oyunları, sarj aleti, kablo,ibi ürünlerini satışa sunan İdefix müşterilerinin birçok farklı marka, model ve renkten ürünlerini internet sitesi üzerinden satışa sunarak hizmet vermektedir.

İdefix yayınevleri arasında İş Bankası Kültür Yayınları, Yapı Kredi Yayınları, Epsilon Yayınevi, Palme Yayınları, Seçkin Yayıncılık ve Yargı Yayınları bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan İdefix müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için İdefix müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

İdefix çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Kitapseç Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisine ise ilgili içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

İdefix Telefon Numarası

0850 266 06 06

İdefix İletişim

Yorum yapın