ICBC Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
388

ICBC ilk olarak GSD içerisinde yer almaktaydı ancak daha sonra banka Çin merkezli ICBC grubu tarafından satın alınmıştır ve sonrasında ismi değiştirilmiştir. Kurulduğu yandan bu yana ticari bankacılık, kurumsal bankacılık, kobi bankacılığı ve bireysel bankacılık alanlarında hizmet vermekte olan ICBC bankası müşteri odaklı bir banka şirketidir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre kampanyalar ve fırsatlar düzenleyen banka çok kısa bir süre içerisinde büyük bir müşteri kitlesine sahip olmayı başarmıştır. Türkiye içerisinde 44 adet şubesi bulunan bankanın aynı zamanda 50’den fazla ATM’si bulunmaktadır. Dünya genelinde ise 42 ülkede hizmet vermekte olan ICBC’nin neredese 17 bin şubesi bulunmaktadır. Dünya genelinde 496 milyon bireysel müşterisi bulunan bankanın 5 milyon kurumsal müşterisi bulunmaktadır. Forbes tarafından 2017 senesinde ‘Dünyanın En Büyük Şirketleri’ arasında yer alan banka aynı zamanda üç yıldır ‘Dünyanın En Büyük Bankası’ unvanını almıştır. Türkiye’de de oldukça sevilen ve tercih edilen bir banka olan ICBC her geçen gün büyümekte ve müşterilerine ICBC müşteri hizmetleri üzerinden kesintisiz destek vermektedir.

İnternet bankacılığı üzerinden de müşterilerine hizmet veren ICBC müşterilerine sanal kart, tek kart, banka kartı, kredi kartı, BKM Express gibi fırsatlar sunmaktadır. Eğer siz de ICBC müşterisi olmak istiyorsanız ICBC iletişim numarasını arayarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca mevduat ve kredi gibi alanlarda da müşterilerine kampanyalar düzenleyerek onlara fırsatlar sunan ICBC, yenilikçi ve çağdaş fikirleri ile ön planda yer almaktadır. Banka hakkında merak ettiklerinizi ya da şikayetlerinizi söylemek, kart kaybolma & çalınma bildirimleri yapmak, kampanyalardan haberdar olmak için ICBC çağrı merkezini arayabilirsiniz.

ICBC Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 00 50

Arama Terimleri: ICBC irtibat telefonu, ICBC müşteri hizmetleri, ICBC müşteri temsilcisi, ICBC iletişim numarası, ICBC şikayet hattı, ICBC telefon numarası, ICBC canlı destek, ICBC çağrı merkezi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz