ICBC Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ICBC çağrı merkezi iletişim seçenekleri ve iletişim bilgilerini sunduğumuz bu makalemizde vatandaşlarımız için neredeyse tüm faydalı bilgilerin yer aldığı bu portalı inceledik. İyi okumalar dileriz.

ICBC Müşteri Hizmetleri Numarası

ICBC Eylül 1984 yılında GSD Grup tarafından GSD Bank adı ile kurulmuş anonim bir bankadır. Kurulduğu yıllarda diğer bankalara nazaran hızlı bir yükseliş yakalayan banka, büyük firmaların radarını girmişti. Nitekim birkaç yıl sonra GSD, Çin merkezli ICBC Grubu tarafından satın alınmıştır ve sonrasında ismi değiştirilmiştir.

Kurulduğu yıldan bu yana ticari bankacılık, kurumsal bankacılık, KOBİ bankacılığı ve bireysel bankacılık alanlarında hizmet vermekte olan ICBC bankası, müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi prensip haline getirmiş bir banka olmuştur. Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre kampanyalar ve fırsatlar düzenleyen banka, çok kısa bir süre içerisinde büyük bir müşteri yelpazesine sahip olmayı başarmıştır.

ICBC
ICBC – Bankacılık İşlemleri

ICBC Dünya Genelinde Faaliyetleri

Türkiye içerisinde 44 adet şubesi bulunan bankanın aynı zamanda 500’den fazla ATM’si bulunmaktadır. Dünya genelinde ise 42 ülkede hizmet vermekte olan ICBC, toplamda 17 bin şubesi bulunmaktadır. Ayrıca yine global çapta 496 milyon aktif bireysel müşterisi bulunmaktadır. Nitekim 5 milyon da kurumsal müşterisi bulunmaktadır. Totalde 500 milyondan fazla müşteriye sahip olan ICBC, bu sayıya ulaşabilen nadir bankalar arasında yer almaktadır.

Forbes tarafından 2017 senesinde ‘Dünyanın En Büyük Şirketleri’ arasında yer alan banka aynı zamanda üç yıldır ‘’Dünyanın En Büyük Bankası’’ unvanını almıştır. Türkiye’de de oldukça sevilen ve tercih edilen bir banka olan ICBC her geçen gün büyümekte ve müşterilerine ICBC müşteri hizmetleri üzerinden kesintisiz destek vermektedir.

ICBC Bankacılık İşlemleri İletişim Yolları

İnternet bankacılığı üzerinden de müşterilerine hizmet veren ICBC müşterilerine sanal kart, tek kart, banka kartı, kredi kartı, BKM Express gibi fırsatlar sunmaktadır. Eğer siz de ICBC müşterisi olmak istiyorsanız ICBC iletişim numarasını arayarak banka kayıt işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca icbc.com.tr üzerinden de kayıt formunu doldurarak işlemleri başlatabilirsiniz.

Ayrıca mevduat ve kredi gibi alanlarda da müşterilerine kampanyalar düzenleyerek onlara fırsatlar sunan ICBC, yenilikçi ve çağdaş fikirleri ile ön planda yer almaktadır. Banka hakkında merak ettiklerinizi ya da şikayetlerinizi söylemek, kart kaybolma & çalınma bildirimleri yapmak, kampanyalardan haberdar olmak için ICBC çağrı merkezini arayabilirsiniz. Karşınıza çıkan telesekreterden yapacağınız işleme ait numarayı tuşlayarak her türden problem ve sorunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

ICBC Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 00 50

 

Yorum yapın