Hyundai Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1
172

Güney Kore merkezli otomotiv firması Hyundai, uluslararası kapsamda faaliyet gösteren bir şirketler grubudur. İlk şirketi inşaat sektöründe faaliyet gösteren Hyundai, daha sonra otomotiv, gemi sanayi, sigortacılık, elektronik ve lojistik gibi alanlarda da faaliyet göstermeye başlayan şirketler kurmuştur. Türkiye’de özellikle otomotiv teknolojileri ile bireysel ve ticari tüketiciler tarafından yoğun olarak kullanılıyor. Bugün sizlerle birlikte Hyundai çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer Hyundai iletişim bilgileri gibi detayları inceleyeceğiz.

Gelişmiş otomotiv teknolojisi sayesinde son derece ekonomik tüketimli yakıt sistemlerine sahip olan işlevsel araçlar sağlıyor. Bu nedenle de günümüz Türkiye’ sinde Hyundai otomotiv markası oldukça yoğun ve sık bir şekilde tercih ediliyor. Hyundai, inşaat ve yapı gibi alanlara yönelik olarak iş makineleri üretiminde de dünyanın en önemli markalarından birisidir.

Hafta içi her gün 08.00-18.00 saatleri arasında Hyundai çağrı merkezi numarası 0216 571 63 01 numarası aranabiliyor. Bu numara üzerinden Hyundai aracınız ile ilgili yaşadığınız tüm problemleri Hyundai müşteri temsilcisi aracılığıyla Hyundai’ye bildirebilir, Hyundai araçları hakkında detaylı bilgi alabilir; istek, sorun, şikayet ve önerilerinizi Hyundai’ye bildirebilirsiniz.

Hyundai Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 571 63 01 Hafta içi (08:00-18:00 arası)

Hyundai İletişim Formu

Arama Terimleri: Hyundai iletişim bilgileri, Hyundai telefon no, Hyundai irtibat tel, Hyundai canlı destek, Hyundai müşteri temsilcisi, Hyundai şikayet hattı, Hyundai 0850 li telefon numarası, Hyundai whatsapp hattı

1 Yorum

  1. Allah sizi bildiği gibi yapsın. Sıfır aldığım Hyundai i20 kusurlu çıktı. Arabam 1 aydır serviste, paramın iadesini talep ettim. Adına bir de Müşteri Hizmeti diyeceksiniz. Sizin böyle bir hizmet anlayışınız var mı ki? Benim mağduriyetimi soran yok. İnşaallah yakın zamanda sizi sosyal medyada paylaşacağım. Üzüldüğüm tek şey ben yıllardır Hyundai kullanan bir müşterinizim. Sizden bugüne kadar üç araba aldım. İnşaallah bir daha nasip olmaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz