Hyundai Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

2
1347

Güney Kore merkezli otomotiv firması Hyundai, uluslararası kapsamda faaliyet gösteren bir şirketler grubudur. İlk şirketi inşaat sektöründe faaliyet gösteren Hyundai, daha sonra otomotiv, gemi sanayi, sigortacılık, elektronik ve lojistik gibi alanlarda da faaliyet göstermeye başlayan şirketler kurmuştur. Türkiye’de özellikle otomotiv teknolojileri ile bireysel ve ticari tüketiciler tarafından yoğun olarak kullanılıyor. Bugün sizlerle birlikte Hyundai çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer Hyundai iletişim bilgileri gibi detayları inceleyeceğiz.

Gelişmiş otomotiv teknolojisi sayesinde son derece ekonomik tüketimli yakıt sistemlerine sahip olan işlevsel araçlar sağlıyor. Bu nedenle de günümüz Türkiye’ sinde Hyundai otomotiv markası oldukça yoğun ve sık bir şekilde tercih ediliyor. Hyundai, inşaat ve yapı gibi alanlara yönelik olarak iş makineleri üretiminde de dünyanın en önemli markalarından birisidir.

Hafta içi her gün 08.00-18.00 saatleri arasında Hyundai çağrı merkezi numarası 0216 571 63 01 numarası aranabiliyor. Bu numara üzerinden Hyundai aracınız ile ilgili yaşadığınız tüm problemleri Hyundai müşteri temsilcisi aracılığıyla Hyundai’ye bildirebilir, Hyundai araçları hakkında detaylı bilgi alabilir; istek, sorun, şikayet ve önerilerinizi Hyundai’ye bildirebilirsiniz.

Hyundai Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 571 63 01 Hafta içi (08:00-18:00 arası)

Hyundai İletişim Formu

Arama Terimleri: Hyundai iletişim bilgileri, Hyundai telefon no, Hyundai irtibat tel, Hyundai canlı destek, Hyundai müşteri temsilcisi, Hyundai şikayet hattı, Hyundai 0850 li telefon numarası, Hyundai whatsapp hattı

2 YORUMLAR

  1. Allah sizi bildiği gibi yapsın. Sıfır aldığım Hyundai i20 kusurlu çıktı. Arabam 1 aydır serviste, paramın iadesini talep ettim. Adına bir de Müşteri Hizmeti diyeceksiniz. Sizin böyle bir hizmet anlayışınız var mı ki? Benim mağduriyetimi soran yok. İnşaallah yakın zamanda sizi sosyal medyada paylaşacağım. Üzüldüğüm tek şey ben yıllardır Hyundai kullanan bir müşterinizim. Sizden bugüne kadar üç araba aldım. İnşaallah bir daha nasip olmaz.

  2. 10.08.2020 tarihinde almış olduğum 0 km Tucson 1.6 t-gdı aracım Ereğli simge motorlu araçlar Plaza yetkili servis aracımın tamamen bozulmasına sebebiyet verip her gecen saatte aracımın balataları lastikleri bağaj kapağı egzoz su uyarı lambaları hata vermeye başlamış olup çözüm bulamayıp yeterli kapasite ve bilgileri olmadığını belirtip araç gitmeyecek hale getirdikten sonsa genel merkez bulunmuş olduğum şikayet sonucu Simge Plaza tarafından şahsım aranarak telefonla tehdit vari konuşmalar bana yapılmıştır. Araç kayıtlarım ve tüm yaşamış olduğum mağduriyetler kayıt altında bulunmaktadır. 0 km olarak almış olduğum aracım Hyundai olarak değiştirilmesi ve Simge Plaza firmasının bu markayı çalışanları ve kendileri dahil hak etmeyip gerekli işlemlerin yapılmasını yaşamış olduğum maddi manevi tüm mağduriyetlerimin giderilmesini istemekteyim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz