HTC Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
710

HTC markası tam olarak 1997 senesinde Cher Wang ve Peter Chou tarafından kurulmuştur. İlk başta sektöre sadece dizüstü bilgisayar üreterek adım atan firma dünyada ilk dokunmatik ve kablosuz avuç içi cihazları üreterek adından bahsettirmeyi başardı. HTC firması ilk Android tabancı telefonunu piyasaya çıkardı ve sonra Microsoft tabancı akıllı telefonunu satışa çıkardı. 2000 senesinde üretilen ilk akıllı telefonlardan birisini satışa çıkaran marka 2010 senesinde China Mobile ile ortak oldu ve orada da satış yapmaya başlamıştır. 2012 senesinde Apple ve Samsung gibi önemli markaların pazarda büyük bir pay kazanması ile HTC biraz değer kaybetse de yine de akıllı telefon satışında en çok satın alınan markalar arasında yerini almayı aşardı. 2013 senesinde ünlü oyuncu Robert Downey Jr’ı reklam yüzü olarak kullanan HTC böylelikle küresel olarak büyük bir tanıtım yapmıştır. HTC U11, HTC U11+, HTC Desire 12, HTC U12+ modelleri ile Türkiye’de de önemli bir müşteri kitlesine sahip olan HTC yeni modelleri ile adından bahsettirmeye devam ediyor. HTC ile ilgili merak ettikleriniz için HTC müşteri hizmetlerini arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Hafta içi 09:00 – 18:00 arasında hizmet vermekte olan HTC çağrı merkezi müşterilerine daha verimli bir destek vermek onların sorunlarına çözüm bulabilmek için kurulmuştur. HTC iletişim numarasını arayarak marka hakkında şikayetlerinizi dile getirebilir ve yetkililerden destek alabilirsiniz. HTC markasının ürünlerini Vatan Bilgisayar,  Media Markt ve Teknosa gibi teknoloji mağazalarında bulabilir ve satın alabilirsiniz.

HTC Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

+90 216 282 15 00

ma Terimleri: HTC irtibat telefonu, HTC canlı destek, HTC müşteri temsilcisi, HTC şikayet hattı, HTC iletişim numarası, HTC telefon numarası, HTC çağrı merkezi, HTC müşteri hizmetleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz