HSBC İletişim Numarası

HSBC İletişim Numarası bilgisini aktaracağımız bu içeriğimizde kuruluşu 1865 yıllarına dayanan HSBC Bankasının tüm iletişim bilgilerini aktaracağız.

The Hong Kong and Shanghai Banking Corporation yani kısaca HSBC olarak günümüzde hala hizmet vermeye devam eden banka Çin’de kurulmuştur ancak genel merkezi günümüzde Londra şehrinde yer almaktadır.

HSBC İletişim Numarası Nedir?

Hala hizmet vermeye devam etmekte olan banka günümüzde sigorta ve finans alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir. Toplamda 284 bin çalışana sahip olan banka aynı zamanda HSBC Brezilya, HSBC Çin, HSBC Tayvan, HSBC Şili, HSBC Türkiye, ve HSBC Panama gibi yan kuruluşları ile de günümüzde hizmet vermeye devam etmektedir. Dünya genelinde on binden fazla ofise sahip olan banka toplamda 82 ülkede hizmet vermektedir. Türkiye’de de müşterisi oldukça çok olan banka müşterilerinin memnuniyetini her şeyden çok önemsemektedir. Banka müşterilerine daha faydalı bir destek sunabilmek için HSBC müşteri hizmetleri numarasını oluşturmuştur.

1990 senesinden itibaren ülkemizde faaliyet göstermekte olan HSBC bankası Kurumsal Bankacılık dışında Bireysel Bankacılık ve Birikim Yönetimi gibi kategorilerde de hizmet vermeye devam etmektedir. Eğer siz de HSBC müşterisi olmak istiyorsanız HSBC çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Her geçen gün müşteri kitlesini arttıran HSBC bankasından kredi/banka kartı çalıntı, kayıp ve yenileme gibi işlemlerini yaptırmak için de HSBC iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Ayrıca bankanın kredi kampanyaları hakkında gibi düzenlediği fırsatlardan haberdar olmak için de HSBC irtibat telefonunu arayabilirsiniz.

HSBC Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 0 111

Bir diğer banka kuruluşu olan TEB’in Çağrı Merkezine ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın