HP Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
742
HP Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
HP Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Orijinal adı “Hawlett-Packart” olan HP markası, dünyanın en önemli bilgisayar üretici markalarından birisidir. Bilgi işlem, baskı sistemleri ve sayısal görüntüleme donanımları gibi alanlarda üretim gerçekleştiren HP bilgisayar, yazıcı ve monitörleri ile günümüzde teknolojinin gelişiminde önemli bir pay sahibidir. Bu yazımızda HP çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer irtibat bilgilerinden bahsedeceğiz.

Türkiye’ de de hem bireysel hem kurumsal hem de grafik ve oyun bilgisayar modelleri konusunda en güçlü markalardan birisidir. Günümüzde kurumsal çözümleri ile devlet kurumları, şirketler için teknoloji ve yazılım gelişimi sağlamaktadır.

6 Ekim 2015 tarihinde şirket ikiye bölünerek, üretimi ve satışı alanında HP Inc. Şirketi rol alırken, uluslararası teknoloji pazarında geliştirilen IT, donanım ve bilişim ürünlerinin geliştirme ve satış işlemleri Hawlett Packard Enterprise tarafından gerçekleştiriliyor.

HP müşteri hizmetleri 444 lü çağrı merkezi numarası ise 444 81 21 şeklinde belirlenmiştir.

HP Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 81 21

HP Türkiye Genel Merkez ve Çözüm Merkezi Adresi
Cemal Sahir Sok. No:33 Profilo Alışveriş Merkezi Ana Girişi Katı, z45A Nolu Mağaza Mecidiyeköy Şişli/İSTANBUL

Arama Terimleri: HP iletişim bilgileri, HP telefon no, HP irtibat tel, HP canlı destek, HP müşteri temsilcisi, HP şikayet hattı, HP 0850 li telefon numarası, HP whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz