Hotpoint İletişim Telefon Numarası

Hotpoint İletişim Telefon Numarası bilgisi sayesinde ABD’de kurulan ve ev eşyaları sektörüne yönelik hizmet veren şirkete ulaşabilirsiniz. Hotpoint Amerika Birleşik Devletleri’ne ait ev eşyaları sektöründe hizmet veren markadır. İlk olarak 1911 yılında ev aletleri sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra 1920 yılında Hotpoint Electric Appliance Company Limited grubuna katılarak hizmet vermiştir.

Hotpoint İletişim Telefon Numarası Nedir?

Hotpoint General Electric Company şirketi ile birleşmeleri sonucunda birçok farklı ürünü satışa sunmuştur. Aradan geçen zamandan sonra Indesit Hotpoint Ariston Thermo markası ile birleşerek Hotpoint Ariston adı altında beyaz eşya alanında ürünleri ile hizmet vermektedir. Ürünleri arasında buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, kurutma makinesi ve klima gibi farklı modelden ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca Hotpoint markası müşterilerine çamaşır yıkama ve kurutma işlemini yapabilen ürünlerini kurutmalı çamaşır makinesi adı altında satışa sunmuştur. Uluslararası alanda hizmet veren Hotpoint markasının birçok farklı ülkede üretim tesisleri ve satış noktaları bulunmaktadır. Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya şehirleri başta olmak üzere birçok farklı şehirde satış noktaları ve yetkili servisleri ile hizmet vermektedir.

Hotpoint markasının satış noktalarının yanı sıra Media Markt ve Teknosa mağazalarında da ürünlerini satışa sunmuştur. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Hotpoint markası müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde birçok farklı modelden ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Hotpoint telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Hotpoint çağrı merkezi telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istedikleri konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Hotpoint Müşteri Hizmetleri Numarası

444 50 10

Hotpoint İletişim

Yorum yapın