Hotmail İletişim Numarası

16
1630

1995 yılında Jack Smith ve Sabeer Bhatia tarafından kurulan Hotmail; internet tarayıcıları üzerinden kullanılabilen ilk e-posta servisi olarak kullanıma sunulmuştur. Hizmete açıldığı günden bu yana çok hızlı bir şekilde büyüyen Hotmail; dünya üzerinde en çok kullanılan e-posta servislerinden biri olarak ön plana çıkmaktadır. Bu yazımızda Hotmail çağrı merkezi telefon numarası ve daha hızlı irtibat kurabileceğiniz Hotmail iletişim bilgileri tüm detayları ile birlikte yer almaktadır.

Hotmail İletişim Numarası Nedir?

Oldukça kolay kullanım sağlayan bir arayüze sahip olan Hotmail; 1997 yılının Aralık ayında toplam 8,5 milyon kayıtlı kullanıcıya sahipken Microsoft tarafından satın alındı. Microsoft’un satın alıp, geliştirmeleri ile henüz iki yıl geçmesine rağmen 1999 yılında toplam 30.5 milyon kayıtlı kullanıcısıyla oldukça konuşuldu. Microsoft’un MSN adını verdiği anlık yazışma aracı ile entegresi sağlanan Hotmail’in kullanıcı gün geçtikçe artmaktaydı.

2007 yılına gelindiğinde Windows Live Hotmail adı ile faaliyetlerini sürdüren Hotmail; Microsoft’un geliştirdiği Windows Live bünyesinde çok daha güvenli ve çok daha kolay kullanıma sahip hale geldi. Ancak çok kişi tarafından sevilerek kullanılan MSN anlık yazışma programı kapatıldı. Tarihler 2013 yılını gösterdiğinde ise Microsoft e-posta servisini tamamen yenileyerek Outlook.com’u kurdu ve Hotmail’i de Outlook bünyesine ekledi.

Sorun yaşayanlar ve hızlı bir şekilde çözümlendirmek isteyen kullanıcılar için Hotmail 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak Hotmail Yardım Merkezi üzerinden yaşadığınız problem ile ilgili başlığı bularak çözüm bulabilirsiniz.

Hotmail Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Maalesef, henüz yayınlanmamıştır.

Windows Live Outlook Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Maalesef, henüz yayınlanmamıştır.

Kullanıcıların en çok yaşadığı problemler; Hotmail şifremi unuttum, Hotmail hesabım çalındı, Hotmail adresini bulma gibi problemlerdir. Bu gibi sorunlarda şifremi unuttum formunu doldurmanız veya Hotmail iletişim formu üzerinden Hotmail müşteri temsilcisi ile görüşmeniz gerekmektedir.

Hotmail Yardım Merkezi

Google Maps Çağrı Merkezi

Ayrıca unutmadan söyleyelim; sitemiz editörlerinden de Hotmail ile ilgili yaşadığınız sorunlar hakkında ücretsiz bir şekilde detaylı bilgi alabilirsiniz.

16 YORUMLAR

 1. Merhaba gmail adresi şifremi unuttum yardımcı olurmusunuz bütün hesaplarım telefon numaralarım gitti lütfen geri dönüş yaparmisiniz 5352000041

 2. Ben de mail adresinin şifresini unuttum yenileyemiyorum.eski tel kayıtlı.Cok önemli bir mail bkliyordum bakamıyorum.Bana da yardımcı olun arayın lutfenn.tel 05415589755

 3. NARYEX Borsasına Hotmailim ile kayıt yaptım. Ama son 3 gündür Naryex bana şifre atıyor maile ama mail e şifre 5-6 saat sonra düşüyor. Çok nadiren hemen görüyor ama 3 gündür hiç işlem yapamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. [email protected] 05325537756

 4. E posta adresi in şifresini unuttum kayıtlı telefon numaramda değişti. Aynı e posta adresiyle facebook a giriş yapabiliyorum ancak e posta açamıyorum yardımcı olurmusınuz.

 5. arkadaşım
  şifremi unuttum , yeni şifre almaya çalışıyorum , verdiğiniz eziyetin haddi hesabı yok . Ne kadar saçma bi sisteminiz var
  defalarca şifre almak için uğraştım. Aslında en önemli yerlerini doldurmuşum , siz ufak bilgilerde takılıyorsunuz
  denizleri geçtik , derede boğuluyoruz. Arayınız. 05066333722

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz