Hotiç İletişim Numarası Nedir?

Hotiç şirketi 1938 yılında kurulmakla birlikte ülkemizin en önemli ve popüler markaları arasındadır. Hotiç İletişim Numarası sayesinde şirkete kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Günümüzde oldukça popüler bir marka olan Hotiç tam olarak 1938 senesinde Salih Hotiç tarafından kurulmuştur. Hem erkek hem de kadınlar için oluşturduğu ayakkabı koleksiyonları ile adından sık sık bahsettirmeyi başaran Hotiç markası kısa bir süre içerisinde büyük bir müşteri kitlesine sahip olmuştur.

Hotiç İletişim Numarası

Hem şık hem de kaliteli tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken Hotiç markasındaki ürünleri hem günlük yaşamınıza hem de özel organizasyonlarınız için tercih edebilirsiniz. Gerçek derinin kullanıldığı Hotiç markasının ürünleri son teknoloji ile üretilmektedir. 80 yıldan fazladır hizmet vermekte olan marka Türkiye’nin en güçlü firmaları arasında yerini almaktadır. Sektöründe öncü markalar arasında yer almayı başaran Hotiç; istanbul, Ankara, Adana, Balıkesir, Antalya, Kocaeli, Mersin, Sakarya, İzmir gibi şehirlerimizde mağazalarını açmıştır. Ayrıca yurt dışında da mağazaları bulunan Hotiç markası her geçen gün büyümekte ve bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Size en yakın Hotiç mağazasının nerede olduğunu öğrenmek için Hotiç çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan Hotiç müşteri hizmetlerini arayarak firmanın ürünleri hakkında şikayetlerinizi dile getirebilir ve yetkililerden destek alabilirsiniz. Ayakkabı, bot, çizme, çanta, kemer, cüzdan gibi ürünler üretmekte olan firma, müşterilerinin memnuniyetini önemsemekte ve onların problemlerine çözüm bulmaya çalışmaktadır. Hotiç’in resmi internet sitesi üzerinden de online alışveriş yapabilirsiniz. Hotiç iletişim numarasını arayarak markadan satın aldığınız ürünlerin iade & değişim gibi talep gerekçelerini öğrenebilirsiniz.

Bir önceki içeriğimizde Aselsan Çağrı Merkezi Numarası bilgisine ulaşabilirsiniz.

Hotiç Çağrı Merkezi Telefon Numarası

0850 288 44 82

Yorum yapın