Horoz Lojistik Telefon Numarası

1942 yılında hizmete başlayan Horoz Lojistik, uluslar arası ortaklıklar ve iş birlikleriyle istihdam yaratan dev bir global şirket. Katma değeri ve büyük ekonomisiyle ön plana çıkan firma Türkiye’nin lojistik sektöründe bulunan ilk milli kuruluşu olma özelliğine sahip. Peki Horoz Lojistik müşteri iletişim hattına nasıl ulaşabilirsiniz? Horoz Lojistik şikayet hattı telefon numarası kaç? Horoz Lojistik çağrı merkezi telefon numarası nedir?

Horoz Lojistik

Lojistik sektörünün ülkemizdeki lideri Horoz Lojistik beş kıta, 107 ülke be altı yüz noktada Entegre Lojistik Çözümler üretmesiyle biliniyor. Horoz Lojistik firmasının hizmetleri arasında yurt içi taşımacılık, depolama, dağıtım hizmetleri, uluslararası karayolu taşımacılığı ve uluslararası demiryolu taşımacılık hizmetleri mevcut. Müşterilerinin beklentilerine titizlikle önem gösteren firma birlikte çalıştığı insanlara en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Horoz Lojistik çağrı merkezi telefon numarası ise en çok aranan telefon hatları arasında. Ülkemizde ve dünya çapındaki lojistik işlemlerini başarıyla gerçekleştiren firma geniş tecrübelerinden yararlanarak sektörün dünya çapında lideri olma yolunda hızla ilerliyor.

Horoz Lojistik Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Yurt içi gönderilerin takibi için hizmete açılan Horoz Lojistik çağrı merkezi telefon numarası aynı zamanda müşteri hizmetleri olarak da görev yapıyor. Firmanın müşteri memnuniyetine verdiği önem ve kalite standartlarından ödün vermemesi ile kazandığı güvenin yanında müşteri iletişim hattı da haftanın yedi günü görev yaparak hizmet üretiyor. Firma ve taşımacılık faaliyetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için müşteri iletişim numarasını arayabilirsiniz. Horoz Lojistik müşteri çağrı merkezi iletişim hattı ise 0850 202 33 50 olarak belirtiliyor.

Horoz Lojistik Şikayet Telefonu

Horoz Lojistik müşterilerinin şikayetlerine, öneri ve görüşlerine son derece önem vererek lojistik hizmetlerini sürdürüyor. Horoz Lojistik şikayet hattı ise sabırla şikayetlerinizi dinleyerek firma ile ilgili yaşadığınız problemlere çözüm üretiyor. Her daim daha iyisi olmayı hedefleyen firma her türlü talebinizi de dinlemeye ve yardımcı olmaya hazır. Horoz Lojistik şikayet hattı ise 0850 202 33 50 numaralı telefondan ulaşılabilir durumda. Ayrıca firmanın internet sayfasında bilgi edinme formu ve teklif alma seçenekleri de mevcut hizmetler arasında. Sayfamızda yer alan diğer firmalar hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

“Horoz Lojistik Telefon Numarası” üzerine 2 yorum

  1. Merhaba benim Facebook’ta bir grubum var Sinop aşıklar ve gurbetçiler grubu grupta video izlenme partisi kapalı açılmıyor ve duyurular da kapalı

    Cevapla
Yorum yapın